Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Spotkanie z tradycją, czyli XV Lidzbarski Jarmark

09-07-2015

W sobotę 4 lipca już po raz XV odbył się Lidzbarski Jarmark. Uczestniczyli w nim wystawcy z terenu Miasta i Gminy Lidzbark. W trakcie jarmarku przyjezdni poznawali miejscowe tradycje, muzykę ludową, rękodzielnictwo a przede wszystkim miejscowe kulinaria.

czytaj artykuł »

Działdowskie Wakacje - Lipiec 2015

08-07-2015

Przedstawiamy program wydarzeń odbywających się w lipcu w naszym mieście. Nie zabraknie cyklicznych wieczorów z poezją, atrakcji sportowych, imprez muzycznych oraz turniejów i zajęć dla dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Zielone Ludki znów w Must Be The Music!

06-07-2015

Działdowski zespół Zielone Ludki znów będzie można obejrzeć w jesiennej edycji programu Must Be The Music w Polsacie.

czytaj artykuł »

Wielki sukces działdowskich zespołów

06-07-2015

Działdowskie zespoły: TRANSTIME i DLACZEGO NIE grające w Miejskim Domu Kultury w Działdowie pod opieką Grzegorza Borowskiego wystąpiły na III Brodnickim Przeglądzie Zespołów Muzycznych OPEN MUSIC.

czytaj artykuł »

Nasze poetki przywiozły III miejsce oraz wyróżnienie

22-06-2015

W sobotę, 20 czerwca w Ciechanowie, na Zamku Książąt Mazowieckich odbyło się doroczne spotkanie poetów województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Tego roku we wspólnym poezjowaniu uczestniczyło blisko pięćdziesięciu twórców. W konkursie poetyckim Anna Barbara Czuraj-Struzik zdobyła ...

czytaj artykuł »

DKS zaproszona do ZS w Rybnie!

22-06-2015

Literaci z DKS z powodzeniem kontynuują spotkania w szkołach naszego powiatu. Tym razem zostali zaproszeni do Zespołu Szkół w Rybnie. 18 czerwca przygotowano tam wieczór z poezją i prozą naszych lokalnych twórców i miało ono niezwykłą oprawę.

czytaj artykuł »

SUPERHIT FESTIVAL najlepszym wydarzeniem

11-06-2015

Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki zwyciężył w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur, w kategorii Wydarzenia.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę malarstwa Agnieszki Macholli

11-06-2015

Jak co miesiąc w Działdowskiej Bibliotece zawisła nowa wystawa. Tym razem jest to wystawa Malarstwa Agnieszki Macholli z Nidzicy.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).