Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Już jest! Nowa książka dr Michała Dzimiry

09-10-2015

Na początku października br. ukazała się kolejna, ósma już książka dra Michała Dzimiry o Lidzbarku: Lidzbark w czasie II wojny światowej 1939-1945. Treść jego najnowszej książki obejmuje okres 1939-1945 i składa się z ośmiu części:

czytaj artykuł »

DKS ma nowe władze

01-10-2015

W czwartek 24 września odbyło się Walne Zebranie Działdowskiej Kuźni Słowa, podczas którego wybrano nowego sekretarza i skarbnika stowarzyszenia.

czytaj artykuł »

Premiera singla 'Wszyscy ludzie i ja'

14-09-2015

Od 11 września można oglądać lyrics video do singla ‘Wszyscy ludzie i ja’ działdowskiego zespołu MJUT. Piosenka zapowiada album "9", którego premiera zaplanowana jest na 25 września.

czytaj artykuł »

MGOK Lidzbark: wrześniowy rozkład jazdy

14-09-2015

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku serdecznie zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci do rozwijania swoich zainteresowań i pasji na zajęciach prowadzonych w naszym ośrodku oraz na terenie całej Gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim

20-08-2015

Burmistrz Miasta Działdowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ogłaszają "I Ogólnopolski Konkurs Poezji o Miecz Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej". Celem konkursu jest promowanie polskiej poezji.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na plenerowe obchody Dnia Dłutowa

18-08-2015

Burmistrz Miasta Lidzbark, Rada Sołecka Starego Dłutowa oraz OSP Dłutowo zapraszają na festyn z okazji Dnia Dłutowa. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 sierpnia.

czytaj artykuł »

Zespół Pro Musica Antiqua koncertował w Działdowie

17-08-2015

W kościele ewangelicko-augsburskim Zbawiciela w Działdowie, w dniu 16 sierpnia 2015 roku, w ramach obchodów Dni Działdowa odbył się koncert Olsztyńskiego Zespołu Kameralnego Pro Musica Antiqua. Zespół został zaproszony do naszego miasta przez Burmistrza Grzegorza Mrowińskiego.

czytaj artykuł »

Elżbieta Karlsson u boku Tadeusza Chudeckiego

13-08-2015

9 sierpnia do parku Honorowych Dawców Krwi znów licznie przybyła działdowska publiczność, która z zainteresowaniem przysłuchiwała się wierszom Elżbiety Karlsson w jej wykonaniu oraz w interpretacji aktora i podróżnika, autora wielu książek podróżniczych Tadeusza Chudeckiego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).