Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zajęcia mikołajkowe w działdowskim muzeum

01-12-2015

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza na zajęcia mikołajkowe.

czytaj artykuł »

Odkrywali drugą twarz Żeromskiego

26-11-2015

Literaci ze stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w 90. rocznicę śmierci Stefana Żeromskiego przygotowali spektakl mający widzom przybliżyć drugą twarz autora „Przedwiośnia”:

czytaj artykuł »

Pewni Niepewni igrali z diabłem

23-11-2015

W niedzielę 22 listopada w MDK odbył się premierowy spektakl grupy teatralnej Pewni Niepewni pt. „Igraszki z diabłem”. Sala pękała w szwach.

czytaj artykuł »

Młodzież wystawiła ‘Sen o Polsce’

23-11-2015

13 listopada młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego we współpracy z Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości przygotowała spektakl historyczny pt. Sen o Polsce.

czytaj artykuł »

XIX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Religijnej

22-11-2015

Zorganizowanie Festiwalu Twórczości Religijnej to pomysł iłowskiego księdza Jana Pezary i ówczesnego pracownika Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Iłowie-Osadzie Grzegorza Liedtke. Pomysł, który w niedzielę 22 listopada zaowocował XIX z kolei konkursem tego typu. Biorą w nim udział wykonawcy ...

czytaj artykuł »

Opowiadanie Krystyny Sztramskiej nagrodzone

16-11-2015

W sobotę 14 listopada w Muzeum Historycznym w przasnyskim Ratuszu odbyło się podsumowanie IX Mazowieckiego Konkursu Literackiego. Przesłanie tegorocznego konkursu zamknęło się słowami „…z przypowieści jedno proste słowo".

czytaj artykuł »

Wystawa fotografii Ryszarda Makszyńskiego

08-11-2015

Do końca listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można oglądać wystawę fotografii Ryszarda Makszyńskiego. Jest to druga odsłona przyrody powiatu działdowskiego w jego obiektywie.

czytaj artykuł »

Pośpiewajmy razem (w chórze Concentus)

05-11-2015

Masz talent i lubisz śpiewać? Chcesz rozwijać swoje pasje muzyczne? Wspólne spędzanie czasu w gronie przyjaciół, imprezy, wyjazdy, zawieranie nowych interesujących znajomości, rozwój zainteresowań i pasji związanych ze śpiewem to jedne z niewielu korzyści, jakich dostarcza śpiewanie w

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).