Dziś jest Środa, 23 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Dezydery, Dezyderiusz, Emilia, Iwona
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Sesja rozpoczęta od życzeń na Dzień Kobiet

16-03-2014
Fot. Choć czwartkowa sesja Rady Gminy Działdowo miała miejsce niemal tydzień po Dniu Kobiet nie mogło obyć się bez życzeń i okolicznościowego występu. (Fot. MO)

Choć czwartkowa sesja Rady Gminy Działdowo miała miejsce niemal tydzień po Dniu Kobiet nie mogło obyć się bez życzeń i okolicznościowego występu.

 

Na początek usłyszeliśmy kilka znanych utworów w wykonaniu nowo utworzonej „Kapeli Jędruli”, w której składzie znaleźli się: Angelika Żmijewska, Daria Lamparska, Andrzej Skała i Jacek Frankowski.

 

Po krótkim koncercie przyszedł czas na życzenia. Te – wszystkim paniom złożyli wójt Paweł Cieśliński oraz Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Zieliński. Na życzeniach nie koniec, bo każda z pań obecnych na sali otrzymała symboliczny kwiatek…

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).