Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
O NAS

Idea portalu moje-dzialdowo.pl

Portal moje-dzialdowo.pl powstał z myślą o mieszkańcach Działdowa i całego Powiatu działdowskiego. Podstawowym powodem do realizacji tego projektu było stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie miał dostęp do najświeższych informacji, bez potrzeby wychodzenia z domu. Warunkiem jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu. Portal moje-dzialdowo.pl ma być miejscem swobodnego wypowiadania poglądów na istotne tematy, jak również różnorodność działów ma zapewnić rozrywkę dla bardziej wymagających czytelników. Jako twórcy w/w projektu dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Jakie są nasze cele?

Chcemy, by każdy miał darmowy dostęp do istotnych informacji

Daliśmy możliwość firmom, by zaprezentowały swoje najlepsze produkty.

Chcemy zaprezentować najlepsze cechy naszego powiatu, ale i reagować w przypadku, gdy ktoś psuje jego dobre imię.

Tutaj każdy ma prawo swobodnie wypowiedzieć się na dany temat, brać udział w głosowaniach, brać udział w konkursach z nagrodami

Dołożylismy wszelkich starań by dotrzeć do wszystkich możliwych źródeł ofert pracy, aby każdy, za sprawą portalu, mógł znaleźć wymarzoną pracę.

Czy wiesz, że? Portal moje-dzialdowo.pl zaprojektowany jest tak, by dostarczać istotnych informacji w określonym czasie. Dzięki temu otrzymasz, zawsze aktualny terminarz wydarzeń. Poinformuje Ciebie o aktualnie dyżurującej aptece. Niektóre działy tematyczne będą się pojawiać w zależności od dnia tygodnia.

Najistotniejszą informacją, jaką chcielibyśmy przekazać jest to, że... to nie wszystko !


Redakcja portalu:

Marcin Ostrowski - redaktor naczelny, dziennikarz, fotoreporter (redakcja@moje-dzialdowo.pl, tel. 531 995 590)


Robert Woźniak - administrator portalu, operator kamery (portal@moje-dzialdowo.pl)

Kontakt do przedstawiciela handlowego: tel. 505 971 980, e-mail : reklama@moje-dzialdowo.pl. Możesz się również skontaktować z nami, lub złożyć zlecenie za pośrednictwem naszego partnera handlowego:Zakład Handlowo-Usługowy "CYFRA", Wojciech Solarz, Działdowo, ul. Wolności 11

Zespół Moje Działdowo

 

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).