Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie"

22-05-2013
Fot. W dniach 15 i 16 maja w Działdowie odbyła się IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie". (Fot. MO)

W dniach 15 i 16 maja w Działdowie odbyła się IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie" zorganizowana przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie.

 

Do tej pory spartakiady odbywały się w Lidzbarku Welskim. W tym roku bawiliśmy się w Działdowie.

 

 - Dzięki nowemu lokalowi, mogliśmy tym razem zrobić tę imprezę w Działdowie. Na imprezę przyjechało 16 drużyn nie tylko z województwa warmińsko mazurskiego, ale również z innych krańców Polski. Impreza odbywa się przy znakomitej pogodzie i w znakomitych humorach – mówi Karolina Topolewska, Dyrektor OREW Działdowo.

 

Działdowska spartakiada to dwa dni po brzegi wypełnione zabawą. Dlatego wcześniej organizatorzy prosili uczestników o przywiezienie ze sobą dobrych humorów i sporych pokładów energii…

 

- Zaczęliśmy oczywiście inauguracja, trzygodzinne konkurencje po czym udaliśmy się na teren placówki, tam odbyło się przedstawienie. Potem graliśmy w kręgle. Wieczór zakończyliśmy grillem integracyjnym. Dziś jesteśmy na drugiej części konkurencji, po czym na terenie placówki wszystkie dzieci zostaną udekorowane medalami – dodaje Karolina Topolewska.

 

W spartakiadzie w Działdowie wzięło udział łącznie 136 osób. To bardzo ważne wydarzenie zarówno dla organizatorów imprezy jak i wszystkich biorących w niej udział. A wszystko…

 

 - Dla radości dzieci, uśmiechu na ich twarzach, dla potwierdzenia, że są dużej wartości, że potrafią pokonywać trudności i zdobywać sukcesy – kończy Dyrektor OREW.

 

Uśmiechów nie brakowało a przegranych nie było. Tu liczyła się bowiem tylko i wyłącznie wspaniała zabawa…

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).