Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Citroen wymusił i spowodował wypadek

13-05-2013

We wtorek 7 maja o godzinie 11.48 działdowscy strażacy otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w okolicach Turzy Wielkiej. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastali samochody Citroen Xantia i Hyundai ix 35 po zderzeniu.

Fot. Citroen wymusił i spowodował wypadek. (Fot. sxc.hu, Fotografia jest ilustracją do tekstu)

 

Samochód citroen stał na poboczu natomiast hyundai na pasie jezdni. Pomocy medycznej pasażerce samochodu citroen udzielał Zespół Ratownictwa Medycznego. Po udzieleniu pomocy medycznej osoba pozostała na miejscu zdarzenia. W samochodach odcięto zasilanie przystąpiono do wahadłowego kierowania ruchem drogi.

 

Po przybyciu Policji przekazano miejsce objęte działaniami. Powodem wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego samochodem Citroen.

 

Zniszczeniu uległo: Hyundai - przedni pas, chłodnica i osprzęt samochodu; Citroen- zawieszenie samochodu.

 

Łączne straty to 10 tysięcy złotych

 

KP PSP Działdowo

 

Opr.: MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).