Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Powiatu

Nowa poradnia gotowa. Zobacz sam! [FILM]

25-01-2018

Budowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Działdowie została zakończona. Nowy budynek znajduje się przy ulicy 11 listopada 16.

czytaj artykuł »

Teresa Nowakowska poza samorządem? [FILM]

24-01-2018

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego radna sejmiku Teresa Nowakowska poinformowała, że nie będzie już startować w wyborach.

czytaj artykuł »

Nauczyciele i administracja dostaną podwyżki [FILM]

16-01-2018

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego usłyszeliśmy, że nauczyciele i pracownicy administracji samorządowej otrzymają podwyżki płac.

czytaj artykuł »

Gdy apteka zamknięta wezwij policję! [FILM]

16-01-2018

Kilka aptek w Powiecie Działdowskim nie chce świadczyć nocnych i świątecznych dyżurów. Gdy zauważysz takie działanie – dzwoń na policję.

czytaj artykuł »

Budżet Powiatu uchwalony jednogłośnie [FILM]

09-01-2018

Ambitny, ale możliwy do zrealizowania – tak oceniany jest budżet powiatu na 2018 rok, który radni na ostatniej sesji uchwalili jednogłośnie.

czytaj artykuł »

W szpitalu otwarto nowoczesne Izby Przyjęć

04-01-2018

Działdowski szpital w nowej lokalizacji - tuż za wejściem głównym uruchomił nowoczesną Ogólną Izbę Przyjęć i Izbę Przyjęć dla Dziecka.

czytaj artykuł »

Powiat uporządkuje sprawy geodezyjne [FILM]

14-12-2017

Starostowie Powiatu podpisali z Marszałkiem województwa ważną dla wszystkich mieszkańców umowę, która ułatwi dostęp do danych geodezyjnych.

czytaj artykuł »

Powiat Działdowski najbezpieczniejszy [FILM]

11-12-2017

Cztery lata temu byliśmy na ósmym miejscu pod względem bezpieczeństwa na drodze. Dziś otrzymaliśmy wyróżnienie za miejsce pierwsze.

czytaj artykuł »

Pisali listy, by zmieniać świat na lepszy [FILM]

08-12-2017

W Zespole Szkół numer 1 w Działdowie odbył się Maraton Pisania Listów w obronie praw człowieka. 43 osoby napisały łącznie 100 listów!

czytaj artykuł »

VII Sportowa Olimpiada Przedszkolaków [FILM]

07-12-2017

„Bo wszystkie dzieci nasze są” - pod tym hasłem odbyła się VII Sportowa Olimpiada Przedszkolaków Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

1
2
Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).