Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KOMBET Działdowo Sp. z o. o.
Adres : Komorniki 15, 13 – 200 Działdowo
Czynne :od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00
Tel. stac. : 23 697 22 71
Tel. kom. :
NIP : 571-16-03-706
REGON : 519556477
WWW : www.kombet-dzialdowo.com.pl
e-mail : kombet@kombet-dzialdowo.com.pl

Charakterystyka i zakres działalności firmy

„Kombet Działdowo” Spółka z o.o. powstała w lipcu 2003 r. Firma prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży prefabrykatów z betonu i żelbetonu dla budownictwa: mieszkaniowego, przemysłowego, drogowego, w tym: stropów zespolonych typu „FILIGRAN” - płyt stropowych kanałowych typu „ŻERAŃ”, słupów i belek konstrukcyjnych, ścian wewnętrznych, elementów klatek schodowych, płyt dachowych, płyt drogowych, rur betonowych, kręgów żelbetonowych, bloczków fundamentowych, krawężników, płytek chodnikowych, umocowań skarp poboczy drogowych i wielu innych wyrobów wg życzeń klientów.

Spółka wytwarza również ekologiczne zbiorniki na wodę i elementy oczyszczalni ścieków, szamba przydomowe na ścieki, natomiast dla rolnictwa ekologiczne zbiorniki na gnojowicę i płyty do składowania nawozów naturalnych wg standardów obowiązujących w UE.

Firma zatrudnia ok. 100 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników aby z powodzeniem sprostać wysokim oczekiwaniom jakościowym naszych klientów. Od dnia rozpoczęcia działalności systematycznie rozwija swój obszar działania, stając się nowoczesną firma wyczuloną na potrzeby rynku. Misją firmy jest: CIĄGŁY, SZYBKI ROZWÓJ ORAZ TWORZENIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW.

W ciągu dziewięciu lat działalności firma , może pochwalić się współpracą m. in. z partnerami takimi jak: ALLCON S. A. - Gdynia, Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. - Iława, AGAT – Koluszki, KALTER Sp. z o.o. - Białystok, EKOBUD Spółka z o.o. – Ostróda, VECTRA – Płock, FENIKS – Katowice, STRABAG – Warszawa, EBEJOT – Warszawa, PRZEMYSŁÓWKA – Olsztyn, BASEN – POL – Mińsk Mazowieckiego, MYTYCH – Elbląg, GG BUDOWNICTWO - Warszawa, SOLGRUD – Grudziądz, PBK – Ostrołęka, MOSTOSTAL – Warszawa, ENERGOPOL – Szczecin i wieloma innymi.

Wyroby produkowane przez „Kombet Działdowo” są solidne i bezpieczne. Zakładowe laboratorium prowadzi na bieżąco badania produkcji w jej toku jak i na każdym jej etapie. Prefabrykaty wytwarzane są zgodnie z PN, bądź aprobatą techniczną i zaopatrzone w deklaracje zgodności. Firma posiada certyfikaty uprawniające do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa.

Szeroki asortyment, wysoka jakość wyrobów z betonu i żelbetonu świadczy o ogromnych możliwościach Spółki, jak i o fachowości i umiejętnościach pracujących w niej ludzi. Zamówienia zawsze realizowane są w umówionym terminie.

Oprócz działalności statutowej, Spółka zajmuje się sponsoringiem, jest sponsorem strategicznym klubu sportowego START DZIAŁDOWO. Na jej pomoc mogli liczyć również: UKS JANKES z Działdowa, Klub Sportowy KORMORAN z Ruszkowa oraz CARITAS Działdowo.

Lokalizacja firmy

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).