Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Supermarket Intermarche
Adres : 13-200 Działdowo, ul. Rydygiera 8
Czynne :pon. - sob.: 8:00 - 21:00, niedz.: 10:00-19:00
Tel. stac. : 23 698 07 32
Tel. kom. : -
NIP :
REGON :
WWW : www.intermarche.pl/sklepy,pokaz,20,0,0.html
e-mail : -

Charakterystyka i zakres działalności firmy

Intermarché to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych zlokalizowanych głównie w małych i średnich miejscowościach (od 20 000 do 70 000 mieszkańców). Pierwszy polski Muszkieter otworzył sklep Intermarché w Zielonej Górze już w 1997. Od tego czasu sieć rozrosła się do prawie 150.

Mając na uwadze prawdziwą misję Grupy czyli podnoszenie poziomu życia swoich klientów poprzez dostarczanie im towarów w najlepszych cenach i dobrej jakości, Muszkieterowie – właściciele sklepów Intermarché dbają aby w sklepach było:

Świeżo

Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu i przestrzeganiu systemu HACCP, zapewniamy codzienne dostawy świeżych produktów do naszych sklepów. Jesteśmy specjalistami produktów świeżych a naszą wizytówką jest świeżość i jakość oferowanych produktów.

Tanio

Wiemy jak ważną rolę odgrywa cena. Jako największa sieć supermarketów w Polsce systematycznie podejmujemy centralne negocjacje, by zagwarantować naszym Klientom zakupy zawsze w najniższych cenach.

Lokalizacja firmy

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).