Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Z dachów zniknie kolejna porcja azbestu [FILM]

14-02-2018

Z dachów mieszkańców Miasta i Gminy Lidzbark mają szansę zniknąć szkodliwe dla zdrowia materiały budowlane. Rozpoczął się kolejny nabór wniosków na ich usuwanie.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – styczeń w Lidzbarku [FILM]

05-02-2018

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Świętowali rocznicę powrotu do Macierzy [FILM]

24-01-2018

W Galerii Nowa Przestrzeń w Lidzbarku uczestniczyliśmy w 98. rocznicy powrotu Lidzbarka do Macierzy. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć okolicznościowy film oraz galerię starych fotografii z kolekcji Ewy Rzeszutko. Tematyczną prelekcję przygotował lokalny historyk Michał Dzimira.

czytaj artykuł »

W tym roku Lidzbark zebrał 43.057,79 zł [FILM]

20-01-2018

Za nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Lidzbarski sztab składał się ze 110 wolontariuszy i wielu wspierających to wielkie przedsięwzięcie przyjaciół.

czytaj artykuł »

Strażacy z Nowego Dworu otrzymali samochód [FILM]

16-01-2018

Strażacy ochotnicy z Nowego Dworu długo czekali na ten moment. I się doczekali. Nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy marki Volkswagen dotarł do tutejszej jednostki OSP w sobotę 6 stycznia.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce, grudzień w Lidzbarku [FILM]

11-01-2018

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Skrót wydarzeń w roku 2017 w Lidzbarku [FILM]

04-01-2018

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia minionego roku w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Trwa budowa mostu na rzece Wel [FILM]

28-12-2017

Od lat wyczekiwany remont mostu na rzece Wel przy ulicy Działdowskiej w Lidzbarku trwa. Prace nad budową nowego zakończą się za pół roku.

czytaj artykuł »

Złote gody 12 par z Gminy Lidzbark [FILM]

16-12-2017

W czwartek 14 grudnia w Hotelu Welskim odbyło się 50-lecie pożycia małżeńskiego 12 par z Gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Herb to nie ostatnia ozdoba elewacji [FILM]

12-12-2017

Przy okazji remontów w jednym z najbardziej widocznych miejsc pojawił się herb Lidzbarka. Wykonał go młody artysta Patryk Czapliński.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).