Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

W Lidzbarku zebrali 44.000,50 zł [FILM]

19-01-2017

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mieście i gminie Lidzbark zakończył się kolejnym rekordem. Zebrano 44 tysiące złotych i 50 groszy.

czytaj artykuł »

Zadłużenie Gminy Lidzbark najniższe w województwie

17-01-2017

Jak wynika z danych przedstawionych przez Skarbnik Miasta i Gminy Lidzbark Gabrielę Sadowską zadłużenie Gminy maleje z każdym rokiem, szczególnie widoczne jest to w latach 2015 – 2016.

czytaj artykuł »

Lidzbarski Dom Senior-Wigor ma już rok [film]

27-12-2016

W grudniu obchodzimy pierwszą rocznicę utworzenia w Lidzbarku Dziennego Domu Senior – Wigor. Z tej okazji odbyła się wyjątkowa uroczystość połączona ze spotkaniem wigilijnym. Zgromadzonych gości odwiedził Mikołaj, który wręczył słodkie upominki.

czytaj artykuł »

Spektakl wigilijny - "Cicha Noc" [film]

25-12-2016

Wychowankowie Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku zaprezentowali spektakl wigilijny pt. "Cicha noc". Zapraszamy do oglądania.

czytaj artykuł »

Powiatowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków [film]

11-12-2016

W czwartek, 1 grudnia odbyła się VI Powiatowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, która w tym roku zorganizowana została w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Obchody I Gminnego Dnia Seniora w Lidzbarku [film]

06-12-2016

Tego dnia osoby żyjące w Lidzbarku najdłużej z pewnością poczuły się docenione: w środę 30 listopada odbyły się zorganizowane przez ZHP obchody I Gminnego Dnia Seniora.

czytaj artykuł »

Koncert muzyki poważnej w Lidzbarku [film]

06-12-2016

Po wielu koncertach, na których odnaleźli się fani muzyki rozrywkowej, jazzowej lub soulowej przyszedł czas dla koneserów muzyki poważnej.

czytaj artykuł »

Lidzbarscy uczniowie projektują swoją przyszłość

02-12-2016

28 listopada br. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Zaprojektuj swoją przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego ...

czytaj artykuł »

Wielka Gala Sportu w Lidzbarku [film]

07-11-2016

W Lidzbarku odbyła się wielka Gala Sportu, podczas której najbardziej utalentowana sportowo młodzież otrzymała wyjątkowe wyróżnienia i nagrody pieniężne. Statuetki i czeki wręczali burmistrz Maciej Sitarek i Wojewoda Warmińsko Mazurski Artur Chojecki.

czytaj artykuł »

Głosuj na projekt i wygraj tablet [film]

25-10-2016

Trwa głosowanie na wnioski obywatelskie do budżetu Gminy na 2017 rok. Swój głos oddało do tej pory 140 mieszkańców. Jeszcze nie zagłosowałeś? Przyjdź do wybranego punktu, oddaj swój głos na wybrany pomysł, a będziesz miał szansę na wygranie tableta, który rozlosowany zostanie wśród ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).