Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Wystawa kultury Indian Ameryki Północnej [FILM]

20-03-2017

Od kilku dni w galerii Nowa Przestrzeń Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku można oglądać wyjątkową wystawę etnograficzną zorganizowaną przy współpracy ze stowarzyszeniem Tatanka Art z Żuromina.

czytaj artykuł »

Przychodnia dziecięca na miarę XXI wieku [FILM]

17-03-2017

Pacjenci lidzbarskiej przychodni zdrowia mogą korzystać z całkowicie wyremontowanych pomieszczeń. Gmina jest również w trakcie pozyskiwania środków na termomodernizację całego budynku.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – luty w Lidzbarku [FILM]

03-03-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Lidzbark gotowy na reformę oświaty [FILM]

03-03-2017

Na ostatniej sesji Rady Miasta w Lidzbarku radni podjęli uchwałę dostosowującą lidzbarskie placówki oświatowe do nowych realiów.

czytaj artykuł »

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lidzbarku [FILM]

28-02-2017

Mimo mroźnego wiatru i deszczu Lidzbark, gościł ponad stu biegaczy w różnym wieku, którzy wzięli udział w wyjątkowej rywalizacji - "Tropem Wilczym" – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

czytaj artykuł »

Zobacz, jak zakończyli sezon na lodowisku [FILM]

20-02-2017

To chyba najlepsze możliwe zakończenie sezonu na lodowisku: Walentynki z łyżwami w tle i wieloma przygotowanymi na tę okazję atrakcjami.

czytaj artykuł »

Gry i zabawy na lidzbarskim lodowisku [FILM]

13-02-2017

Sezon zabaw na lodowisku w Lidzbarku zbliża się ku końcowi. Oficjalnie otwarte 18 grudnia funkcjonowało dwa miesiące. W ostatnich dniach lidzbarski MOSiR zorganizował gry i zabawy na lodzie.

czytaj artykuł »

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Lidzbarku [FILM]

13-02-2017

Zespół Szkół w Lidzbarku zorganizował kolejny, szósty już Dzień Otwarty. Sala gimnastyczna wypełniła się stoiskami, przy których gimnazjaliści mogli poznać szczegóły interesujących ich kierunków kształcenia, porozmawiać z nauczycielami, pracodawcami i swoimi przyszłymi kolegami.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce - styczeń w Lidzbarku [FILM]

09-02-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij a w 4 minuty dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Prawie 2 mln dofinansowania na kanalizację w Jeleniu

31-01-2017

W Jeleniu powstanie długo wyczekiwana kanalizacja. Projekt pod nazwą „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Jeleń, Gmina Lidzbark” zajął pierwsze miejsce spośród 87 podmiotów ubiegających się o przyznanie pomocy w ramach PROW na lata 2014-2020.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).