Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Lidzbark ma wreszcie upragnione rondo [FILM]

12-05-2017

Po blisko roku prac budowlanych otwarto rondo, na skrzyżowaniu ulic Zieluńskiej, 3 – Maja, Słonecznej oraz Żeromskiego w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Lidzbark rozpoczął maj na sportowo [FILM]

07-05-2017

Pierwszego maja na terenie parku sportowo-rekreacyjnego w Lidzbarku odbył się drugi majowy bieg Lidzbarska Dziesiątka. Był to festiwal biegowy składający się z dwóch części. W pierwszej z nich udział wzięli miłośnicy czworonogów.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – kwiecień w Lidzbarku [FILM]

06-05-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Święto patrona miasta uczcili koncertem gospel [FILM]

26-04-2017

Lidzbark obchodził dzień Patrona Miasta – Świętego Wojciecha. W związku z tym burmistrz wraz z komendą hufca ZHP zorganizowali szczególne obchody tego święta.

czytaj artykuł »

Lidzbark po raz drugi stał się miastem rytmu [FILM]

24-04-2017

Wyjątkowe, odbywające się już po raz drugi wydarzenie sprawiło, że w niedzielne popołudnie Lidzbark stał się miastem rytmu.

czytaj artykuł »

Rekordowa Wystawa Wielkanocna [FILM]

13-04-2017

W piątek 7 kwietnia w Lidzbarku odbyła się Wystawa Wielkanocna - wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród publiczności jak i wystawców.

czytaj artykuł »

Lidzbarska Rada Miejska ma nowego vice przew.

10-04-2017

Funkcja wiceprzewodniczącego była nieobsadzona od stycznia, kiedy uprawomocniła się decyzja komisarza wyborczego, wygaszająca mandat poprzedniemu wiceprzewodniczącemu.

czytaj artykuł »

Koncert zespołu Kapela Polonica w Lidzbarku [FILM]

31-03-2017

W niedzielę 26 marca lidzbarski ośrodek kultury gościł muzyków Kapela Polonica, którzy zaprezentowali repertuar z kręgu muzyki dawnej.

czytaj artykuł »

Spotkanie z operatorem filmu "Boso przez świat" [FILM]

21-03-2017

Lidzbarski ośrodek kultury gościł niezwykłego artystę – Józefa Szymurę, fotografika, reżysera, podróżnika i operatora kamery znanego miedzy innymi ze zdjęć do programów z cyklu "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego.

czytaj artykuł »

Rozstrzygnięto całoroczny konkurs fotograficzny [FILM]

20-03-2017

W sali widowiskowej lidzbarskiego ośrodka kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie całorocznego konkursu fotografii krajobrazowej "Tu Mieszkam".

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).