Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Herb to nie ostatnia ozdoba elewacji [FILM]

12-12-2017

Przy okazji remontów w jednym z najbardziej widocznych miejsc pojawił się herb Lidzbarka. Wykonał go młody artysta Patryk Czapliński.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce, czyli listopad w Lidzbarku [FILM]

06-12-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie Spotkania z Teatrem za nami [FILM]

21-11-2017

Oczy wszystkich miłośników teatrów amatorskich przez jeden dzień skupione były na jednej scenie w Polsce: tej w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku. Wszystko za sprawą odbywającego się tam już po raz trzeci Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Amatorskich „Lidzbarskie Spotkania z

czytaj artykuł »

Koncert Janusza Iwańskiego na Zaduszki [FILM]

07-11-2017

Lidzbarskie Zaduszki Muzyczne – pod takim tytułem w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku odbył się koncert Janusza "Yaniny" Iwańskiego z zespołem.

czytaj artykuł »

Co się działo w Lidzbarku w październiku? [FILM]

07-11-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Trwa budowa pierwszego w powiecie żłobka [FILM]

27-10-2017

Trwają prace remontowe w byłej Szkole Podstawowej przy ul. Zieluńskiej, gdzie powstanie pierwszy w Lidzbarku, a także w powiecie żłobek.

czytaj artykuł »

Aktywne znaki poprawią bezpieczeństwo [FILM]

23-10-2017

Aktywne znaki drogowe stanęły przy ulicy Nowej w Lidzbarku. To nieprzypadkowa lokalizacja a ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 2 im Szarych Szeregów i skuteczne ostrzeganie kierowców o przejściu dla pieszych.

czytaj artykuł »

To powstanie z Budżetu Obywatelskiego [FILM]

24-10-2017

Znamy wyniki głosowania, w którym mieszkańcy Lidzbarka zdecydowali, jaki projekt spośród zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego zostanie zrealizowany w przyszłym roku.

czytaj artykuł »

Studenci UTW w Lidzbarku zainaugurowali rok [FILM]

18-10-2017

Lidzbarscy seniorzy zainaugurowali pierwszy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość została połączona z koncertem dla słuchaczy, wręczeniem indeksów oraz z debiutem Ogólnopolskiej Karty Seniora.

czytaj artykuł »

Namawiali do zerwania łańcuchów [FILM]

17-10-2017

Lidzbark po raz trzeci wziął udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Zerwijmy łańcuchy”, czyli proteście przeciwko stałemu trzymaniu psów na uwięzi.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).