Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Odkrywali Lidzbark w zimowej szacie

22-01-2016

W sobotę 16 stycznia członkowie klubu fotograficznego działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury ruszyli w samo południe fotografować "Lidzbark w zimowej szacie".

czytaj artykuł »

Wielkie sportowe wydarzenie w Lidzbarku

22-01-2016

2 i 3 lipca w Lidzbarku Welskim odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: zawody triathlonowe, w których udział będzie mógł wziąć każdy!

czytaj artykuł »

Jak funkcjonuje lodowisko w Lidzbarku?

18-01-2016

Koniec roku przyniósł mieszkańcom Lidzbarka niespodziankę w postaci zimowego obiektu sportowego z prawdziwego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Lidzbark ma swój Dzienny Dom Pobytu Seniora

29-12-2015

W Lidzbarku otwarto Dzienny Dom Pobytu Senior Wigor. Będzie mogło się w nim spotykać 40 seniorów z terenu miasta i okolicznych wsi.

czytaj artykuł »

Lidzbark podpisał umowę na ścieżkę rowerową

19-12-2015

Władze Lidzbarka Welskiego podpisały umowę o dofinansowanie projektu stworzenia ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą i oznakowaniem.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku uruchomiono lodowisko

19-12-2015

W Lidzbarku Welskim po raz pierwszy w historii uruchomione zostanie lodowisko. Miasto wynajęło je wraz z niezbędnym osprzętem: 3,5 tonowym agregatem chłodzącym, maszyną do konserwacji nawierzchni, urządzeniami do ostrzenia łyżew oraz oprawą dźwiękową.

czytaj artykuł »

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Lidzbarku

16-12-2015

W niedzielę 13 grudnia w Hali Sportowej przy lidzbarskim gimnazjum odbył się pierwszy w najnowszej historii miasta Wielki Kiermasz Bożonarodzeniowy. Mimo niedługiego czasu trwania (kiermasz trwał trzy godziny), wydarzenie to miało nad wyraz bogaty program rozrywkowo-artystyczny, oraz – co jest ...

czytaj artykuł »

W Lidzbarku będzie Młodzieżowa Rada Miasta

09-12-2015

Wczoraj wystartowały wybory do Młodzieżowej Rady. Jako pierwsi swoje głosy oddali uczniowie Zespołu Szkół w Lidzbarku, gdzie wybory potrwają do 10 grudnia.

czytaj artykuł »

Zakończył się remont w przychodni zdrowia

04-12-2015

Zakończył się remont w przychodni zdrowia w Lidzbarku. Za 100 tysięcy złotych przebudowana została recepcja, łazienki oraz hol.

czytaj artykuł »

Nowa wystawa malarstwa w MGOK w Lidzbarku

03-12-2015

Od dziś w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku Welskim można oglądać wystawę prac malarskich Anity Zawadzkiej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).