Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Lidzbarskie walentynki w rytmie jazzu…

18-02-2016

Walentynkowy wieczór uświetnił w Lidzbarku koncert dwojga artystów jazzowych ze Śląska. Wypełniony nastrojowością godzinny występ odbył się w sali widowiskowej lidzbarskiego ośrodka kultury.

czytaj artykuł »

Razem z powiatem wykonają chodniki

14-02-2016

Podczas ostatniej sesji lidzbarskiej Rady Miasta podjęto uchwałę zezwalającą na podpisanie porozumienia z Powiatem Działdowskim na mocy którego zostaną wykonane wspólne inwestycje.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie ambulatorium spełnia swoje zadanie

18-02-2016

Ambulatorium przy ulicy Brzozowej w Lidzbarku funkcjonuje od początku lutego. Mieszkańcy znajdą tu pomoc, gdy przychodnia zdrowia nie funkcjonuje.

czytaj artykuł »

Podsumowaliśmy ferie z lidzbarskim domem kultury

16-02-2016

Zimowe ferie nie muszą być nudne. O moc atrakcji w ciągu dwóch wolnych od szkoły tygodni, zadbali pracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku:

czytaj artykuł »

Poprawią oznakowanie przejść dla pieszych

09-02-2016

Podczas ostatniej sesji lidzbarskiej Rady Miasta został poruszony temat brakującego oraz niewłaściwie umieszczonego poziomego oznakowania przejść dla pieszych.

czytaj artykuł »

Dzieci odwiedziły UMiG w Lidzbarku

03-02-2016

W pierwszy dzień ferii Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku odwiedzili uczniowie z Jamielnika, Bryńska i Klonowa. Dzieci miały okazję zwiedzić zabytkowy budynek urzędu a kilku ciekawostek o jego historii dowiedzieć się z ust samego burmistrza.

czytaj artykuł »

Lidzbark Welski ma swoją Młodzieżową Radę Miasta

28-01-2016

Lidzbark Welski w Powiecie Działdowskim dołączył do grona miast, w których funkcjonowanie rozpoczęła Młodzieżowa Rada Miasta:

czytaj artykuł »

Jaki będzie budżet Lidzbarka Welskiego?

27-01-2016

Lidzbarska Rada Miasta przyjęła, choć niejednogłośnie budżet na rok 2016. Będzie on rekordowy, bo na poziomie 42 milionów złotych a same wydatki majątkowe to kwota 7 milionów złotych.

czytaj artykuł »

Dzień Dziadka i Babci w MGOK Lidzbark

26-01-2016

W dniu 22 stycznia 2015 roku Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku zaprosił mieszkańców na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

czytaj artykuł »

Ferie rozpoczęliśmy pokazem na lodowisku

24-01-2016

Lidzbarskie lodowisko funkcjonuje już niemal miesiąc i to właśnie na nim odbyło się uroczyste rozpoczęcie zimowych ferii:

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).