Dziś jest Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Agnieszka, Czesław, Marian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Wkróce: jeden strażnik i połowa komendanta...

30-10-2015

Trwa reorganizacja Straży Gminnej w Gminie Działdowo. Niestety istnieje ryzyko, że za rok zostanie całkowicie zlikwidowana.

czytaj artykuł »

86 gwiazd w konkursie piosenki Mini Playback Show

20-10-2015

W dniu 17 października 2015 roku w sali widowiskowej w Ruszkowie spotkała się plejada gwiazd współczesnej muzyki rozrywkowej. Zgromadzona publiczność podziwiała występy zespołu Jarzębina, Ewelinę Lisowską, Halinę Kunicką, zespół Baciary, Marylę Rodowicz, Donatana i Cleo i innych.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na Pikniku w Dłutowie

13-10-2015

W sobotę, 10 października, w Nowym Dłutowie odbył się Piknik Rodzinny. Otwarcia dokonał sołtys wsi, który jednocześnie przeprowadził pierwszy konkurs ze znajomości wiedzy o Gminie Lidzbark.

czytaj artykuł »

Świetlica w Sękowie potrzebuje nowego dachu

02-10-2015

Sołtys miejscowości Sękowo w Gminie Działdowo zgłosił potrzebę naprawy lub wymiany dachu na świetlicy wiejskiej. Wójt temat zna i remont zaplanował na przyszły rok.

czytaj artykuł »

Zrobiliście nam pętlę to wyłóżcie ją kostką

01-10-2015

W miejscowości Sławkowo została wykonana pętla autobusowa zwiększająca bezpieczeństwo dzieci i ułatwiająca poruszanie się autobusów. Apetyt mieszkańców jest jednak większy: padły już pytania o wyłożenie jej kostką brukową.

czytaj artykuł »

W końcu rozbiorą budynek po kotłowni w Sławkowie

30-09-2015

Kolejnym tematem rokrocznie wracającym na sesje Rady Gminy Działdowo jest rozbiórka budynku po byłej kotłowni w miejscowości Sławkowo. Wszystko, choć powoli zmierza w dobrym kierunku.

czytaj artykuł »

Gmina wyremontowała salę konferencyjną

17-09-2015

Ostatnia sesja Rady Gminy Działdowo odbyła się w odnowionej sali konferencyjnej. Wystrój jest podobny, choć uwagę zwraca nowy ekran na ścianie i rzutnik na suficie.

czytaj artykuł »

W tej szkole zajęcia rozpoczną się 14.09

13-09-2015

Przez opóźnienie w pracach przy termomodernizacji budynku Gimnazjum w Burkacie, rozpoczęcie roku szkolnego przesunięto na 14 września.

czytaj artykuł »

To były pierwsze takie dożynki…

08-09-2015

W programie pojawiły się: zabawy rekreacyjne i konkurencje sportowe przeprowadzone przez animatora z Ośrodka Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Trwa budowa kanalizacji w Turzy Wielkiej

28-08-2015

Od pierwszych dni sierpnia w Turzy Wielkiej trwają prace budowlane, związane z realizowaną przez Gminę Działdowo budową kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).