Dziś jest Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Agnieszka, Czesław, Marian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Czy gmina poradzi sobie bez gimnazjów?

16-11-2015

Coraz więcej mówi się o planach rezygnacji z gimnazjów i powrotu do ośmioklasowych szkół podstawowych. Czy Gm. Działdowo jest na to gotowa?

czytaj artykuł »

Sale gimnastyczne znów otwarte dla mieszkańców

16-11-2015

Uruchomiony w ubiegłym roku program udostępniania sal gimnastycznych mieszkańcom Gminy Działdowo cieszył się sporym zainteresowaniem. W związku z tym projekt będzie kontynuowany.

czytaj artykuł »

Zajęcia logopedyczne w Gminie Działdowo

10-11-2015

Od dwóch miesięcy w szkołach podstawowych w Gminie Działdowo organizowane są zajęcia logopedyczne. Co ważne – są one darmowe.

czytaj artykuł »

Termomodernizacja w gm. Działdowo

11-11-2015

Rozpoczął się kolejny etap termomodernizacji w Gminie Działdowo. Zakończono ocieplanie świetlic wiejskich w miejscowościach Uzdowo i Myślęta a rozpoczęto w miejscowościach Filice i Niestoja. Wójt nie przewiduje poślizgów.

czytaj artykuł »

Przywróćcie wiatę na przystanku autobusowym

12-11-2015

Droga z Działdowa do Nidzicy została już niemal w całości zmodernizowana, niestety w związku z jej przebudową zniknął przystanek autobusowy w miejscowości Komorniki.

czytaj artykuł »

Czy warto stawiać lampy dla trzech domków?

12-11-2015

Obejmowanie siecią oświetlenia małych, rozproszonych miejscowości okazuje się o wiele bardziej kłopotliwe, niż w przypadku tych dużych.

czytaj artykuł »

Kanalizacja tak, ale nie dla wszystkich

09-11-2015

Ku końcowi zmierza budowa kanalizacji w Turzy Wielkiej. Okazuje się jednak, że nie wszystkie gospodarstwa domowe zostaną podłączone do sieci.

czytaj artykuł »

Pomóż Gminie Działdowo opracować strategię

09-11-2015

Rozpoczęto opracowywanie Strategii Rozwoju Społeczno – Gospodarczego Gminy Działdowo na lata 2016 – 2026. Pozwoli to określić kierunki rozwoju Gminy na najbliższe lata. Pomóc mogą mieszkańcy.

czytaj artykuł »

Protokoły z posiedzeń komisji w internecie

04-11-2015

Rada Gminy Działdowo to organ, słynący ze sprawności działania. Radni idą o krok dalej i protokoły z posiedzeń komisji stałych znajdziemy na BIPie.

czytaj artykuł »

Dodatkowa godzina języka obcego w szkole?

30-10-2015

Radni Rady Gminy Działdowo zgłosili propozycję zwiększenia ilości godzin języka obcego w szkołach gminnych. To możliwe, ale koszty są ogromne.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).