Dziś jest Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Agnieszka, Czesław, Marian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Gmina Działdowo doposaża przedszkola

04-11-2014

Gmina Działdowo jest w trakcie realizacji projektu pn. „Modernizacja 8 oddziałów przedszkolnych w gminie Działdowo”. Projekt ma na celu podniesienie jakości pracy w 6 szkołach podstawowych w Gminie Działdowo, poprzez doposażenie służące dostosowaniu do potrzeb dzieci w wieku 3-5 lat.

czytaj artykuł »

Droga w Myślętach zostanie naprawiona

28-10-2014

Problem naprawy zniszczonej drogi w Myślętach sołtys zgłaszała na kilku gminnych sesjach pod rząd. Wkrótce doczekamy się jego rozwiązania:

czytaj artykuł »

W Turzy Wielkiej doczekają się kanalizacji

25-10-2014

Już wkrótce Mieszkańcy Turzy Wielkiej w Gminie Działdowo doczekają się sieci kanalizacyjnej. Aktualnie trwają prace nad opracowaniem dokumentacji:

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza

06-05-2014

Wójt Gminy Działdowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu - wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza

28-02-2014

Wójt Gminy Działdowo ogłasza o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Działdowo w obrębie geodezyjnym Grzybiny.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia

28-02-2014

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia

04-12-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo dla obszaru farmy wiatrowej „Grzybiny”.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza konkurs

16-05-2013

Wójt Gminy Działdowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wypoczynek letni dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza przetarg

09-04-2013

Wójt Gminy Działdowo ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej, położonej w miejscowości Gnojno.

czytaj artykuł »

Ogłoszenie o wykazie nieruchomości do sprzedaży

13-02-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wywieszeniu na okres 21 dni wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).