Dziś jest Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Agnieszka, Czesław, Marian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Remont tej drogi już na wiosnę!

07-02-2015

Gminy powiatu działdowskiego zrzuciły się na remont drogi 544, którego koniec może nastąpić wcześniej, niż w samym Działdowie…

czytaj artykuł »

Zakończono budowę kolejnej sieci kanalizacji

12-01-2015

W grudniu 2014 roku Gmina Działdowo zakończyła realizację inwestycji z zakresu gospodarki wodno – ściekowej polegającą na budowie sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Kisiny i Kurki, dofinansowanej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach ...

czytaj artykuł »

Zmodernizowano 8 oddziałów przedszkolnych

08-01-2015

W oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Działdowo zakończono realizację projektu pn. „Modernizacja 8 oddziałów przedszkolnych w gminie Działdowo”.

czytaj artykuł »

Szkoły z gm. Działdowo otrzymały certyfikat

28-12-2014

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze oraz Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie otrzymały Krajowy Certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie”.

czytaj artykuł »

Urząd Gminy bardziej przyjazny petentom

23-12-2014

Urząd Gminy wychodzi naprzeciw petentom, którym brakuje czasu na załatwienie spraw urzędowych. Od przyszłego miesiąca zmienią się godziny pracy urzędników.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo złożył ślubowanie

09-12-2014

Po przeprowadzonej drugiej turze wyborów samorządowych 30 listopada wójtem Gminy Działdowo został ponownie Paweł Cieśliński.

czytaj artykuł »

Tak było na I sesji w Gminie Działdowo

09-12-2014

Uroczystą sesję do momentu wyboru nowego Przewodniczącego Rady Gminy prowadziła najstarsza wiekiem radna Jadwiga Gancarz.

czytaj artykuł »

Gminny konkurs na stroik świąteczny

05-12-2014

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie dla mieszkańców Gminy Działdowo organizuje Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny związany z okresem Świat Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

czytaj artykuł »

Droga Działdowo Iłowo zostanie wyremontowana

12-11-2014

Nie tak dawno pisaliśmy, że remontu drogi Działdowo – Iłowo nie będzie. Dziś została jednak podpisana umowa na jej przebudowę.

czytaj artykuł »

Plac zabaw w Pożarach zmieni swój wygląd

04-11-2014

W okresie letnim Gmina Działdowo wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego pn. "Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla 2014". Działanie to zostało uwieńczone sukcesem, dzięki czemu gmina otrzymała dofinansowanie na modernizację i doposażenie ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).