Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Płośnica

I Gminny Konkurs Czytelniczy w Płośnicy

12-03-2018

7 marca br. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie panował baśniowy nastrój. W tym dniu odbył się I Gminny Konkurs Czytelniczy ,,I Ty możesz zostać baśniomistrzem”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Ewy Szelburg Zarembiny w

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica weryfikuje sprawność OSP [FILM]

15-02-2018

Początek roku to czas spotkań wójta Gminy Płośnica z członkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy oraz czas przeglądów poszczególnych jednostek.

czytaj artykuł »

W Gminie Płośnica szkoły dadzą się lubić [FILM]

06-02-2018

W szkołach podstawowych w Niechłoninie, Płośnicy, Wielkim Łęcku oraz Gimnazjum w Gródkach realizowany jest projekt Szkoła da się lubić. Jego celem jest zwiększenie kompetencji zarówno uczniów jak i nauczycieli gminnych szkół.

czytaj artykuł »

Radni Gminy Płośnica uchwalili budżet [FILM]

19-01-2018

Inwestujemy w infrastrukturę wodociągowo-kanalizacyjną oraz modernizacje dróg gminnych. Oto budżet Gminy Płośnica na 2018 rok.

czytaj artykuł »

Płośnica zebrała rekordowe 17.870,18zł! [FILM]

15-01-2018

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagrała w Płośnicy. Tym razem graliśmy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków i po raz kolejny pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy.

czytaj artykuł »

Promowali książkę o gminie i projekty unijne [FILM]

05-01-2018

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Gminy Płośnica była okazją między innymi do podsumowania jej kilkunastomiesięcznej działalności oraz zaprezentowania największych osiągnięć.

czytaj artykuł »

Magicznie rozświetliliśmy choinkę w Płośnicy [FILM]

11-12-2017

Nie było śniegu, za to nieustannie padał deszcz – nie zniechęciło to jednak dzieci, młodzieży i dorosłych do wspólnego, magicznego rozświetlenia choinki na skwerze w Płośnicy.

czytaj artykuł »

Dwa dofinansowania na świetlicę w Skurpiu [FILM]

06-12-2017

W miejscowości Skurpie w Gminie Płośnica równocześnie realizowane są dwa dofinansowane z różnych źródeł projekty: „Wzmocnienie kapitału społecznego” oraz „Zagospodarowanie terenu wokół świetlicy”.

czytaj artykuł »

Święto Plonów w Gminie Płośnica [FILM]

05-09-2017

Dożynki czyli święto plonów - tego uświęconego wielowiekową tradycją dnia nie mogło zabraknąć w Gminie Płośnica. Odznaczono 9 rolników.

czytaj artykuł »

Kolejna droga w Gm. Płośnica otwarta [FILM]

01-09-2017

W sierpniu mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnym już otwarciu drogi w Gminie Płośnica – tym razem w miejscowości Jabłonowo.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).