Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Działdowianie chcą naprawy krawężników [FILM]

02-01-2018

Krawężniki w kilku miejscach w mieście uległy zniszczeniu. Radna Aleksandra Korzeniewska przypomniała o tym na sesji Rady Miasta i poprosiła o ich spisanie.

czytaj artykuł »

W Działdowie ruszyła Ogólnopolska Karta Seniora

23-12-2017

Od 18 grudnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Działdowa wydawana jest Karta Seniora, która umożliwia jej posiadaczom korzystanie ze zniżek oferowanych przez firmy i instytucje w całym kraju. Jest to efektem przystąpienia Gminy-Miasto Działdowo do programu Ogólnopolska Karta Seniora.

czytaj artykuł »

Podświetlcie nam w końcu kościół! [FILM]

20-12-2017

Wracamy do tematu podświetlenia Kościoła Świętego Wojciecha w Działdowie – radna Elżbieta Konarzewska nie ustaje w staraniach.

czytaj artykuł »

Chcą parkingu i dojścia do ul. Olsztyńskiej [FILM]

27-06-2017

Mieszkańcy ul. Norwida domagają się rozbudowy parkingu przy bloku nr 7. Przydałoby się również drugie dojście do ul. Olsztyńskiej.

czytaj artykuł »

Zamontowano kolejną siłownię [FILM]

13-04-2017

Mieszkańcy ulicy Powstańców Wielkopolskich chcieli mieć siłownię zewnętrzną i mają. Obiekt powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego.

czytaj artykuł »

Trwa przebudowa ciągu ulic w Działdowie [FILM]

12-04-2017

Trwają prace przy gruntownej przebudowie ciągu ulic Skłodowskiej - Chopina - Grunwaldzka w Działdowie. Koszt inwestycji przekracza 5 milionów zł.

czytaj artykuł »

Czy burmistrz wie, co zrobić z koszarami [FILM]?

19-03-2017

Po emisji "Sprawy dla Reportera" powróciła dyskusja nt. koszar. Radny Zbigniew Kociela spytał burmistrza o jego wizję zagospodarowania budynku.

czytaj artykuł »

Działdowo skorzystało z "Prawa Szyszko" [FILM]?

15-03-2017

Czy władze miasta skorzystały z Lex Szyszko, aby przeprowadzić masową wycinkę drzew? Tematem zainteresował się radny Zbigniew Kociela.

czytaj artykuł »

Czy Przewodniczący Osiedla otrzyma mandat? [FILM]

12-03-2017

Radny Jerzy Cybulski zauważył oszpecanie słupów energetycznych ogłoszeniami. Burmistrz wskazał winowajcę i zapowiedział jego ukaranie.

czytaj artykuł »

Pomoc dla Startu to "reanimowanie trupa" [FILM]

10-03-2017

Radni miejscy dyskutowali na temat trudnej sytuacji działdowskiego "Startu". Burmistrz przedstawił informację na temat nieudanych prób ratowania Klubu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).