Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Samochód dachował, kierowca ukarany mandatem

16-04-2018

Na trasie Niestoja - Turza Wielka kierujący osobowym oplem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi a następnie dachował. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Policjanci zatrzymali mężczyźnie dowód rejestracyjny pojazdu i ukarali mandatem karnym.

czytaj artykuł »

Piesza potrącona przez samochód osobowy

10-04-2018

Działdowscy policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszej i osobowej hondy. Kobieta została potrącona przez auto podczas wejścia na jezdnię. Z obrażeniami ciała została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

22-latek zatrzymany z marihuaną

10-04-2018

Działdowscy policjanci podczas służby patrolowej na terenie Działdowa zatrzymali mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie marihuanę. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad rodziną. Odpowie przed sądem

10-04-2018

Podczas interwencji w jednym z domów na terenie Działdowa policjanci zatrzymali 51-latka. Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Działdowie zastosowała wobec podejrzanego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

czytaj artykuł »

Podejrzany o liczne przestępstwa zatrzymany

10-04-2018

Do zatrzymania mężczyzny doszło na terenie gminy Lidzbark. 23-latek był podejrzany m.in. o kilka kradzieży z włamaniem, zniszczenie mienia oraz groźby karalne i znęcanie się nad bliskimi. Dwóch ostatnich przestępstw dokonał w warunkach tzw. recydywy, będąc uprzednio karanym za przestępstwa ...

czytaj artykuł »

Jechali po pijanemu, odpowiedzą przed sądem

10-04-2018

Policjanci interweniowali wobec kolejnych kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić auta po alkoholu. Teraz mężczyźni ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

czytaj artykuł »

Kradł, włamywał się i spalił samochód

30-03-2018

Policjanci z Działdowa zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem oraz zniszczenie mienia. Mężczyzna miał 3-krotnie włamać się do jednej z restauracji w mieście oraz spalić samochód mieszkańcowi Działdowa. Decyzją sądu 40-latek, który działał w warunkach tzw. recydywy, ...

czytaj artykuł »

54-letni mężczyzna potrącony przez pociąg

28-03-2018

54-latek wpadł pod pociąg. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Zdarzenie miało miejsce w Iłowie-Osadzie w rejonie dworca PKP. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia działdowska policja pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Działdowa.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).