Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Ukradł rury, zatrzymano go w drodze na złom

08-01-2015

Kryminalni z Działdowa zatrzymali mężczyznę, który z pustostanu budynku w Działdowie ukradł rury gazowe wraz z zaworami. Działdowianin przyznał się do zarzucanego mu czynu.

czytaj artykuł »

Ukradł rower, policjanci złapali go w 2 godziny

08-01-2015

Wczoraj po południu policjanci prewencji zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru spod jednego ze sklepów na terenie miasta. Młodzieniec rower sprzedał, jednak mundurowym udało się go odzyskać. Za kradzież jednośladu 25-latkowi z Działdowa może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

1000 złotych mandatu dla 26 latka z Działdowa

07-01-2015

Nie najlepiej zaczął się nowy rok dla jednego z mieszkańców Działdowa. W zaledwie kilka minut mężczyzna dopuścił się trzech wykroczeń, w dodatku część z nich czyniąc w obecności policjantów przeprowadzających interwencję. Za swoje wybryki mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości ...

czytaj artykuł »

Kozłowo: tragiczny początek roku

03-01-2015

Policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru. W spalonym mieszkaniu znalezione ludzkie zwłoki. Policjanci i prokurator wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Policja znalazła rower. Twój? Zgłoś się!

03-01-2015

Policja z Działdowa szuka właściciela roweru typu góral.

czytaj artykuł »

Dozór policji dla 24 latka za usiłowanie rozboju

03-01-2015

29 grudnia 2014 policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie dokonania rozboju na 18-latce z Działdowa. Zaskoczonego mieszkańca Działdowa funkcjonariusze zatrzymali w miejscu zamieszkania.

czytaj artykuł »

Nidzica. Nie płać mandatu, przyjdź po odblaski!

30-12-2014

W związku z ogromnym zainteresowaniem kampanią „Zabłyśnij” nidziccy policjanci po raz drugi będą rozdawać odblaski pieszym poruszającym się poza terenem zabudowanym. Jeżeli i ty jesteś osobą, która często chodzi po zmierzchu poza miastem i nie posiadasz odblasku to zapraszamy po jego ...

czytaj artykuł »

Areszt za awantury i przemoc wobec konkubiny

23-12-2014

W piątek policjanci prewencji zatrzymali 32-letniego mieszkańca Działdowa, który awanturował się ze swoją konkubiną. Sąd Rejonowy w Mławie X Zamiejscowy Wydział Karny w Działdowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).