Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Troje rannych. Jedna osoba nie żyje.

09-03-2015

Policjanci mieli sporo pracy w miniony weekend. W trzech wypadkach troje uczestników doznało obrażeń, a 19-letni kierowca poniósł śmierć.

czytaj artykuł »

11-letni rowerzysta potrącony przez osobówkę

06-03-2015

Policjanci drogówki z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Kurki. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 11-letni mieszkaniec gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy kierowca natychmiast w więzieniu

06-03-2015

Zatrzymany po pościgu w okolicach Podkrajewa 30- letni Michał B., który kierował samochodem marki Opel Vectra, mając w organizmie ponad 3 promile, odpowiedział za swój czyn przed mławskim sądem w trybie przyspieszonym.

czytaj artykuł »

Okradał ludzi pytając o drogę do urzędu

05-03-2015

Mężczyzna okradał osoby starsze. Wszystkie swoje ofiary zaczepiał na ulicy pytając o drogę do urzędu po czym kradł ich potfele.

czytaj artykuł »

Rozprawa Krzysztofa Hołowczyca została utajniona

04-03-2015

Najpopularniejszy kierowca rajdowy w Polsce przyjechał do Mławy swoim ponad 500-konnym Nissanem GT-R. Zaparkował przed sądem.

czytaj artykuł »

Poszukiwany: potrącił rowerzystę i uciekł

02-03-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego został potrącony 56-letni rowerzysta. Mężczyzna z podejrzeniem pękniętej śledziony przebywa w szpitalu.

czytaj artykuł »

Debatowali z seniorami o bezpieczeństwie

02-03-2015

Działdowscy policjanci we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno zorganizowali debatę społeczną na temat bezpieczeństwa pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem”. Przedmiotem spotkania, w którym uczestniczyli seniorzy z gminy Rybno, były zagadnienia związane z bezpieczeństwem ...

czytaj artykuł »

Komornik odpowie za brak nadzoru

26-02-2015

Krajowa Rada Komornicza w Warszawie wydała komunikat w sprawie łódzkiej kancelarii, której pracownik zajął ciągnik panu Radosławowi Zarembie z Kulan.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).