Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Młodzież zainteresowana pracą w policji

13-04-2015

Kolejny raz policjanci z Działdowa z pracownikiem kadr prezentowali specyfikę swojej pracy oraz proces rekrutacji jaki obowiązuje kandydatów na policjantów. Tym razem odbyło się to w ramach Targów Edukacji i Pracy organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP pod patronatem Starosty. ...

czytaj artykuł »

Kolizja na ul. Kościuszki w Działdowie

10-04-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Działdowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych do szpitala trafił jeden z uczestników zdarzenia.

czytaj artykuł »

CBA zakończyło czynności w Starostwie Powiatowym

09-04-2015

Skierowano do UOKiK w Warszawie informację o podejrzeniu zmowy przetargowej. Złożono też zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstw.

czytaj artykuł »

Policjanci podsumowali świąteczny weekend

09-04-2015

W dniach 3-6 kwietnia br. na terenie podległym KPP Działdowo zostały przeprowadzone działania kontrolno-prewencyjne na drogach naszego powiatu związane z obchodzonymi w tym czasie Świętami Wielkiej Nocy.

czytaj artykuł »

Policjanci przyłapali go na kradzieży węgla

09-04-2015

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, który włamał się do jednego z budynków na terenie miasta z zamiarem kradzieży węgla. Powziętego celu nie osiągnął ponieważ na gorącym uczynku zatrzymali go policjanci.

czytaj artykuł »

Wtargnął do budynku i zaatakował pracownicę

07-04-2015

Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi Robertowi K. za usiłowanie rozboju. Mężczyzna po tym jak wtargnął do jednego z budynków w gminie Nidzica zaatakował pracownicę żądając od niej pieniędzy i telefonu. Dzięki szybkiej interwencji policjantów sprawca został zatrzymany.

czytaj artykuł »

Nidzica: Po napadzie na stację ukrył się z słomie

07-04-2015

Nidziccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na pracowników stacji paliw. Jeden z nich grożąc bronią zażądał pieniędzy. W konsekwencji zabrał papierosy, alkohol i pieniądze. Bezpośrednio po zdarzeniu w ręce funkcjonariuszy trafił 21-latek, a kilka godzin później ...

czytaj artykuł »

Mieszkańcowi Działdowa postawiono 24 zarzuty

03-04-2015

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, który został zatrzymany w związku z podejrzeniem usiłowania kradzieży z włamaniem do przyczepy gastronomicznej przy jednym z handlowców na terenie miasta.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).