Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

5 samochodów zderzyło się ze sobą w Działdowie

06-12-2015

Jedno auto uderzyło w drugie, a w konsekwencji pięć uległo uszkodzeniu. Policjanci Ruchu Drogowego z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Działdowie. Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Lidzbarska policja otrzymała samochód

03-12-2015

Dziś o godzinie 11.00 przed Urzędem Miasta w Lidzbarku miało miejsce oficjalne przekazanie oznakowanego radiowozu. Złożyło się niego kilka instytucji.

czytaj artykuł »

Spodobał mu się telewizor sąsiada...

03-12-2015

Funkcjonariusze prewencji zatrzymali mieszkańca Działdowa podejrzanego o kradzież telewizora. Mężczyzna początkowo wypierał się, jakoby to on był zamieszany w sprawę, ostatecznie przyznał się do kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Jechali na podwójnym gazie

30-11-2015

W minionym tygodniu (23-29.11.2015r.) policjanci zatrzymali pięcioro kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Dwoje z nich kierowało po użyciu alkoholu, a troje w stanie nietrzeźwości.

czytaj artykuł »

Pendolino śmiertelnie potrąciło kobietę

30-11-2015

Do zdarzenia doszło w niedzielę 29 listopada. W wyniku doznanych obrażeń 44-letnia mieszkanka Mławy zmarła.

czytaj artykuł »

Znaleźli narkotyki u gimnazjalisty

30-11-2015

Policjanci z Działdowa uczestniczyli w spotkaniu z wychowankami Gimnazjum nr 2 w Działdowie. W jego trakcie zostali poinformowani o uczniu, który najprawdopodobniej może mieć przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze potwierdzili te przypuszczenia znajdując przy nieletnim marihuanę. O dalszym losie ...

czytaj artykuł »

Strażacy z Lidzbarka otrzymali działkę

25-11-2015

Strażacy ochotnicy z Lidzbarka od kilku lat ubiegali się, aby Gmina Lidzbark dokonała zakupu sąsiedniej działki. Spowodowane było to potrzebą polepszenia warunków lidzbarskiej jednostki.

czytaj artykuł »

Miała 2,3 promila, wiozła 9-letnie dziecko

24-11-2015

W sobotę, o godz. 16:30, podczas prowadzonych działań STOP Trzeźwość, na ul. Gdyńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującą samochodem marki Volvo S40.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).