Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Jechali na podwójnym gazie

07-06-2016

W minionym tygodniu (30.05 - 5.06.2016 r.) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 3 kierujących jednośladem.

czytaj artykuł »

Znaleziono rower marki Romet AMANDA

03-06-2016

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują właściciela roweru koloru bordowego marki Romet z napisem AMANDA.

czytaj artykuł »

Chciał skoczyć z wiaduktu

02-06-2016

Policjanci ruchu drogowego interweniowali wobec mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze w czasie patrolowania drogi E-7 zauważyli mężczyznę stojącego na barierkach ochronnych na wiadukcie kolejowym. Po krótkiej rozmowie udało się im go przekonać do zejścia i kontynuowania ...

czytaj artykuł »

Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z VW

31-05-2016

Do zdarzenia doszło 30 maja br. około godziny 20:30. Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Drzazgi-Gralewo.

czytaj artykuł »

Do 10 lat za kradzież przewodów

25-05-2016

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Lidzbarka podejrzanych o kradzież przewodów energetycznych. Do zatrzymania doszło jeszcze przed zgłoszeniem przez pokrzywdzonego tego przestępstwa. Za popełniony czyn grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Jechali na podwójnym gazie

15-05-2016

Działdowscy policjanci ujawnili dwóch kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Obaj mężczyźni nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

czytaj artykuł »

Policjantki z wizytą w szkole

15-05-2016

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odwiedziły młodzież ze Szkoły Podstawowej w Gródkach. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w szkole i poza nią jak również bezpieczne korzystanie z Internetu. Funkcjonariuszki przypomniały uczniom jak powinni zachowywać się przechodząc ...

czytaj artykuł »

Dwa promile przez wypicie soku jabłkowego?

12-05-2016

Mieszkaniec Mławy będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz za jazdę pod wpływem alkoholu. 27-latek w centrum Nidzicy zjechał na przeciwległy pas ruch wprost pod jadący radiowóz. Kierowca miał prawie 2 promile a tłumaczył się, że to od jabłek.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).