Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pomóż znaleźć sprawcę śmiertelnego potrącenia

06-03-2017

Policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło 04.03.2017r. na trasie Skurpie-Rutkowice około godziny 20:25.

czytaj artykuł »

Usłyszał 5 zarzutów za kradzieże z włamaniem

01-03-2017

Lidzbarscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem do domków letniskowych oraz domów jednorodzinnych na terenie Lidzbarka. Mężczyzna usłyszał w sumie 5 zarzutów. Straty szacuje się na ponad 20.000 złotych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi kierowcy na drogach powiatu

21-02-2017

W minionym tygodniu (13.02.-19.02.2017r.) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 3 kierujących pojazdem.

czytaj artykuł »

„Kolega pił wódkę z gwinta i go przytkało”

20-02-2017

23-latek z gm. Nidzica zadzwonił na numer alarmowy prosząc o pilny przyjazd do chorego mężczyzny. Gdy załoga karetki przyjechała na wskazany adres okazało się, nikt nie potrzebuje tam pomocy. Policjanci ustalili sprawcę fałszywego wezwania, przedstawili mu zarzuty i sporządzili wniosek do

czytaj artykuł »

Rozmawiali z młodzieżą o skutkach łamania prawa

17-02-2017

O tym, co młodzi ludzie powinni wiedzieć na temat swojego zachowania, konsekwencjach niewłaściwego postępowania i odpowiedzialności za popełniane czyny zabronione, rozmawiały policjantki z działdowskiej komendy z uczniami Zespołu Szkół w Księżym Dworze.

czytaj artykuł »

U strażaków "polała się krew"

17-02-2017

Funkcjonariusze wszystkich służb mundurowych zrzeszonych w klubie Honorowych Dawców Krwi oddawali krew w siedzibie KP PSP.

czytaj artykuł »

Odpowie za posiadanie marihuany

17-02-2017

Policjanci z Lidzbarka ujawnili przy 23-latku marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Poszukiwani mężczyźni doprowadzeni do aresztu

08-02-2017

Policjanci powiatu działdowskiego realizując postanowienia sądu zatrzymali dwóch poszukiwanych, na których wystawione były nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyźni najbliższe dni spędzą za kratkami.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).