Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Trzy osoby zatrute czadem

27-03-2018

22 marca po godzinie strażacy ochotnicy z Płośnicy zostali zadysponowani do jednego z domów w okolicy. W zgłoszeniu usłyszeli „Nieprzytomny człowiek, prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla”.

czytaj artykuł »

Po telefonie zakończył jazdę po alkoholu

14-03-2018

Policjanci z Działdowa ujawnili nietrzeźwego kierowcę renówki, który chwilę wcześniej zagrażał bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego. O sytuacji poinformował policję jeden ze świadków „niestabilnej” jazdy kierowcy. Policjanci wyjaśniali również okoliczności zdarzenia ...

czytaj artykuł »

Policjanci na spotkaniu z uczniami

14-03-2018

O zagrożeniach w cyberprzestrzeni i w ruchu drogowym oraz o doborze do Policji rozmawiały z uczniami klas piątej i siódmej szkoły podstawowej oraz drugiej gimnazjalnej z Księżego Dworu policjantki z Działdowa.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy wpadł autem do rowu

14-03-2018

Kierownik Posterunku Policji w Rybnie przejeżdżając przez jedną z miejscowości w gminie Działdowo zauważył w rowie pojazd...

czytaj artykuł »

Zatrzymano go w kradzionym samochodzie

12-03-2018

Policjanci zatrzymali mieszkańca Działdowa, który chwilę wcześniej ukradł samochód. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Uderzył w auto i uszkodził ogrodzenie

10-03-2018

Mieszkaniec powiatu brodnickiego jadąc pojazdem marki Citroen uderzył w stojący pojazd, a następnie odbił się i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem i punktami karnymi.

czytaj artykuł »

Kolejny nietrzeźwy wyeliminowany z ruchu

10-03-2018

Dyżurny działdowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące podejrzenia nietrzeźwego kierowcy, który miał zmierzać w kierunku Lidzbarka. Policjanci ruchu drogowego pojazd zatrzymali i potwierdzili tą informację. Dzięki wzorowej postawie obywatelskiej z ruchu drogowego został wyeliminowany ...

czytaj artykuł »

63-latek znęcał się nad rodziną

07-03-2018

W poniedziałek 5 marca Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego wobec 63-letniego mieszkańca gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).