Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Poszukiwany schował się w szafce

13-07-2017

Działdowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 37-llatka. Mężczyzna chciał ukryć się w niewielkiej szafce w pokoju, w którym mieszkał.

czytaj artykuł »

Tragiczne w skutkach zderzenie czołowe

02-07-2017

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór na ul. Lidzbarskiej w Działdowie. Kierowca Suzuki zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

czytaj artykuł »

36-latek odpowie za kradzieże z włamaniem

27-06-2017

Policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o włamania i usiłowania kradzieży z włamaniem, czego dokonał w ciągu 5 lat po uprzednim ukaraniu za umyślne przestępstwa podobne. Dlatego najbliższe 15 lat może spędzić za kratkami. Mieszkańca Działdowa kryminalni z Działdowa zatrzymali w związku ...

czytaj artykuł »

Wybił szybę, wszedł do budynku i ... pił piwo

26-06-2017

W jednej z miejscowości w gminie Działdowo policjanci drogówki ujawnili sprawcę kradzieży z włamaniem do budynku dawnej masarni. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku w chwili, gdy spożywał alkohol wewnątrz pomieszczenia. Teraz najbliższe 10 lat może spędzić za kratkami.

czytaj artykuł »

Policjanci na otwarciu placu zabaw

26-06-2017

Zbliża się czas wakacyjnego wypoczynku dla dzieci uczęszczających do szkół. Część z nich wyjedzie poza swoje miejsce zamieszkania, a inni spędzać będą wolny czas w okolicach domu. Dzieci będą korzystać z różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, w tym zabaw na zorganizowanych ...

czytaj artykuł »

Podczas prac drogowych znaleźli 177 pocisków

22-06-2017

Policjanci nie tylko pilnują porządku na drogach, podejmują interwencje i reagują na różne sytuacje niosąc pomoc społeczeństwu. Zdarza się również, że uczestniczą w konwojach czy działaniach zabezpieczających … materiały wybuchowe.

czytaj artykuł »

Dzielnicowy rozmawiał z gimnazjalistami

22-06-2017

Czas wypoczynku, to czas zabawy, realizacji swoich marzeń, odpoczynku od nauki i siedzenia w szkolnej ławce. Każdy z nas korzystać będzie z wolnego czasu na swój sposób, warto jednak zadbać o to, by plany i zajęcia, które będziemy realizować odbywały się w sposób bezpieczny i zgodny z

czytaj artykuł »

Przewoził 200 kg krajanki tytoniowej

19-06-2017

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie 14 czerwca zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volkswagen Caddy, w którym ujawnili prawie 200 kg krajanki tytoniowej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).