Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pomóż policji walczyć z motopiratami

03-06-2013

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego radny Wiesław Cieślak zwrócił uwagę na bezczelność motocyklistów, zagrażających jego zdaniem bezpieczeństwu zarówno użytkowników dróg, jak i pieszych.

czytaj artykuł »

Zwarcie w skrzynce elektrycznej

29-05-2013

W niedzielę 26 maja w budynku mieszkalnym w miejscowości Niechłonin doszło do zwarcia instalacji w skrzynce elektrycznej.

czytaj artykuł »

Podpalono kontener na odzież

29-05-2013

W nocy z czwartku na piątek o godzinie 23.54 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie i podpaleniu kontenera na używaną odzież stojącego w pobliżu kościoła pw. Świętego Wojciecha w Działdowie.

czytaj artykuł »

BMW na dachu

29-05-2013

W poniedziałek 20 maja o godzinie 18.55 działdowscy strażacy otrzymali informacje o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Piaski. Gdy dojechali na miejsce okazało się, że pracują już tam strażacy z OSP Lidzbark.

czytaj artykuł »

Mława: Kierowco, jabłko czy cytryna?

28-05-2013

Serdeczne uśmiechy ukaranych kierowców i pełna skrucha za popełnione wykroczenia – a wszystko za sprawą wyjątkowej akcji, którą przeprowadziły dzieci wspólnie z mławskimi policjantami.

czytaj artykuł »

Nidzica: Odpowie za wybicie szyb w samochodzie

28-05-2013

Kilka minut po zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawcę wybicia szyb w samochodzie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna chciał w nocy odwiedzić swoją konkubinę. Gdy nie został wpuszczony do domu złość wyładował na zaparkowanym na podwórku samochodzie. Jacek Ch. sztachetą wybił ...

czytaj artykuł »

Nowe logo policji

27-05-2013

Na konferencji w MSW zostało przedstawione nowe logo Policji. Konkurs na znak graficzny to jeden z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów Policji.

czytaj artykuł »

Zderzyły się dwa auta. Prowadziły kobiety

24-05-2013

W środę 22 maja około godziny 14.15 przy ulicy Księżodworskiej w Działdowie doszło do zderzenia dwóch aut. Kierująca samochodem kia rio nie zachowała bezpiecznej odległości za jadącym przed nią oplem astrą.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).