Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Festyn sportowo - rekreacyjny [FILM]

17-06-2018

W Pożarach odbył się festyn sportowo - rekreacyjny, podczas którego przeprowadzono zmagania sportowe w ramach XVI Gminnego Turnieju Wsi.

czytaj artykuł »

Festyn Rodzinny i nowy plac zabaw w Kiełpinach [FILM]

17-06-2018

Do grona sołectw, które zorganizowały w tym roku imprezę tematyczną dołączyły Kiełpiny. W niedzielę odbył się tam Festyn Rodzinny. Śmiech, radość, podekscytowanie i zachwyt to tylko część tego, co rodzice ze swoimi pociechami mogli doświadczyć podczas tej niezwykłej imprezy.

czytaj artykuł »

Młodzi baseballiści złotymi medalistami

16-06-2018

Miniony weekend dla naszego baseballu zakończył się wielkim sukcesem. Kadra Warmii i Mazur występująca jako Yankees Działdowo w kategorii młodzików U-12 zdobyła w Warszawie złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski zwyciężając "Dęby" Osielsko 8:5, Akademię Schaby 12:2 i Centaury ...

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

16-06-2018

W środę (13 czerwca) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz, jedną z najpopularniejszych autorek literatury kobiecej.

czytaj artykuł »

Otwarcie wodnego placu już 30 czerwca! [FILM]

15-06-2018

Wodny Plac Zabaw w Rybnie został już wybudowany w całości, ale w pełni bezpieczny będzie od chwili oficjalnego otwarcia, czyli od 30 czerwca.

czytaj artykuł »

Zostań Zawodowcem w Lidzbarku [FILM]

15-06-2018

Na sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się trzecia konferencja Zostań Zawodowcem w Lidzbarku – Zawód Twoją Szansą.

czytaj artykuł »

Jeśli go zobaczysz - zawiadom POLICJĘ!

15-06-2018

Policja z Ostródy poszukuje 27-letniego mężczyzny doprowadzanego z Zakładu Karnego w Iławie do Sądu Rejonowego w Ostródzie.

czytaj artykuł »

Trwa termomodernizacja w Gminie Rybno

15-06-2018

Trwa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Rybno (Świetlica OSP, Remiza OSP, Przedszkole oraz Urząd Gminy) oraz Szkoły Podstawowej w Koszelewach w ramach realizacji zadania pod nazwą "Modernizacja energetyczna budynków publicznych: SP w Koszelewach, SP w Żabinach, SPGZOZ w Rybnie, UG Rybno, ZS ...

czytaj artykuł »

Zapaśnicy Delfina odnoszą kolejne sukcesy

15-06-2018

W sobotę, 9 czerwca 2018r. w Rynie odbył się turniej zapaśniczy - IV Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy ze Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

czytaj artykuł »

Nasze dziewczęta na Mistrzostwach Polski

15-06-2018

W dniach 13-15 czerwca uczennice II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie - Wiktoria Piórkowska oraz Aleksandra Grzebska wraz z opiekunem Mariuszem Meredykiem wezmą udział w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).