Dziś jest Wtorek, 24 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Urodziny Ziemi w Szkole Podstawowej nr 3 [FILM]

23-04-2018

W Szkole Podstawowej numer 3 w Działdowie odbyły się Urodziny Ziemi. Ten niezwykle ważny dla uczniów i nauczycieli dzień w tym roku przebiegał nieco inaczej niż zwykle.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę Hanny Iwanow

23-04-2018

Do 12 maja można oglądać wystawę malarstwa Hanny Iwanow w galerii na korytarzy w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Płośnicy.

czytaj artykuł »

Dziewczęta z Uzdowa mistrzyniami województwa

23-04-2018

19 kwietnia 2018 r. drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie uczestniczyła w Finale Wojewódzkim XVIII edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii wiekowej U – 8. Turniej odbył się na stadionie miejskim w Iławie.

czytaj artykuł »

Grand Prix Dla Burkatu

23-04-2018

13 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Burkacie odbył się VIII Przegląd Grup Teatralnych o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Koncertem smyczkowym uczcili Patrona Miasta [FILM]

23-04-2018

W niedzielę 22 kwietnia w kościele pw. Świętego Wojciecha w Lidzbarku odbył się koncert smyczkowy z okazji Dni Patrona Miasta.

czytaj artykuł »

Zostań Operatorem w Hucie Szkła [FILM]

23-04-2018

HeinzGlas oraz ZS w Malinowie zapraszają do podjęcia nauki w Branżowej Szkole I Stopnia w zawodzie Operator Urządzeń Przemysłu Szklarskiego.

czytaj artykuł »

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego

22-04-2018

Lidzbarski policjant podczas spaceru z dzieckiem ujął nietrzeźwego rowerzystę. Przeprowadzone badanie trzeźwości 72 – latka wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz sędziwy mężczyzna poniesie odpowiedzialność w trybie kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia.

czytaj artykuł »

Jak może wyglądać kształcenie zawodowe? [FILM]

21-04-2018

W Działdowie odbyła się konferencja dotycząca kierunków nowoczesnego kształcenia, w szczególności zaś kształcenia zawodowego.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie Spotkania z Poezją po raz trzeci [FILM]

20-04-2018

Po raz trzeci już w Lidzbarku odbył się organizowany przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Konkurs Recytatorski zatytułowany Lidzbarskie Spotkania z Poezją. Od lat przyciąga on dzieci i młodzież w różnym wieku.

czytaj artykuł »

Zobacz, kiedy stadion będzie gotowy [FILM]

20-04-2018

Dobiegają końca prace związane z modernizacją części lekkoatletycznej działdowskiego stadionu. Kolor ma być niespodzianką.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).