Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego

22-04-2018

Lidzbarski policjant podczas spaceru z dzieckiem ujął nietrzeźwego rowerzystę. Przeprowadzone badanie trzeźwości 72 – latka wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz sędziwy mężczyzna poniesie odpowiedzialność w trybie kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia.

czytaj artykuł »

Jak może wyglądać kształcenie zawodowe? [FILM]

21-04-2018

W Działdowie odbyła się konferencja dotycząca kierunków nowoczesnego kształcenia, w szczególności zaś kształcenia zawodowego.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie Spotkania z Poezją po raz trzeci [FILM]

20-04-2018

Po raz trzeci już w Lidzbarku odbył się organizowany przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Konkurs Recytatorski zatytułowany Lidzbarskie Spotkania z Poezją. Od lat przyciąga on dzieci i młodzież w różnym wieku.

czytaj artykuł »

Zobacz, kiedy stadion będzie gotowy [FILM]

20-04-2018

Dobiegają końca prace związane z modernizacją części lekkoatletycznej działdowskiego stadionu. Kolor ma być niespodzianką.

czytaj artykuł »

Oto efekt współpracy wielu samorządów [FILM]

19-04-2018

Zarząd Województwa, Powiat Działdowski oraz Gmina Rybno podpisały umowę o współfinansowaniu inwestycji na budowę ronda w Tuczkach.

czytaj artykuł »

Pod Dębem Pamięci odsłonięto tablicę

18-04-2018

Pod Dębem Pamięci w Dłutowie odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej porucznik Janinie Lewandowskiej – jedynej kobiecie która zginęła w Katyniu.

czytaj artykuł »

Zabierz mnie na księżyc - wkrótce w bibliotece

18-04-2018

Kolejna odsłona sztuki czytanej w wykonaniu aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie

czytaj artykuł »

Cykl JEŻYCJADA również w Działdowie!

18-04-2018

Łódzkie Wydawnictwo Akapit Press jest organizatorem drugiej edycji Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz.

czytaj artykuł »

V Powiatowy Konkurs Recytatorski

18-04-2018

12 kwietnia w Zespole Szkol im. Emili Sukertowej Biedrawiny w Malinowie odbył się Piąty, a więc już jubileuszowy, Powiatowy Konkurs Recytatorski imienia księdza Jana Twardowskiego.

czytaj artykuł »

Kolejny nietrzeźwy wyeliminowany z ruchu

18-04-2018

Policjanci z Działdowa zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Sprawca został ujęty dzięki obywatelskiej postawie jednej z mieszkanek, która zaniepokojona stanem, w jakim znajdował się siedzący za kierownicą mężczyzna, natychmiast zaalarmowała ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).