Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Spłonął budynek przy ulicy Wolności

22-09-2016

W środę 21 września (o 0:27 w nocy) strażacy zaalarmowani do pożaru budynku mieszkalnego przy ulicy Wolności w Działdowie.

czytaj artykuł »

PEC rozbudowuje sieć ciepłowniczą [film]

21-09-2016

Trwają prace budowlane przy ul. Męczenników. Prace związane są z doprowadzeniem instalacji cieplnej do Sądu i Aresztu Śledczego.

czytaj artykuł »

Weź udział w tygodniu Cittaslow w Działdowie

20-09-2016

Zajęcia w muzeum, rajdy, piknik rodzinny, pokaz Zumby, warsztaty i wiele innych atrakcji, jednym słowem: Tydzień Cittaslow w Działdowie.

czytaj artykuł »

Trwa budowa wodociągu Zieluń-Glinki

20-09-2016

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się wiele lat oczekiwana budowa sieci wodociągowej do miejscowości Nowy Zieluń oraz Glinki. W ramach prac na terenie tych miejscowości przewidziane jest położenie instalacji wodociągowej na trasie Nowy Dwór – Nowy Zieluń na odcinku ok. 7 km., a także budowa ...

czytaj artykuł »

W sobotę wszyscy biegamy w Uzdowie!

20-09-2016

W sobotę 24 września w Uzdowie odbędą się biegi przełajowe "Uzdowo na 5". Zapraszamy!

czytaj artykuł »

Prezydent RP odznaczył 23 pary małżeńskie [film]

19-09-2016

Prezydent RP przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie Jubilatom z miasta Działdowa. Uroczystość z tej okazji odbyła się w miniony piątek.

czytaj artykuł »

Jedziesz do Olsztyna? Licz się z utrudnieniami

18-09-2016

Od niedzieli 4 września obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów tzw. korekta rozkładu, która będzie obowiązywała do 15 października 2016. Zmiany godzin odjazdów i przyjazdów pociągów zostały wprowadzone praktycznie w każdym województwie. Podróżujący do Olsztyna muszą się liczyć ...

czytaj artykuł »

Kornas wypłaci miastu odszkodowanie? [film]

18-09-2016

Trwa spór sądowy z wykonawcą działdowskiego Aquaparku. Czy miasto może liczyć na wypłatę odszkodowania za nie zrealizowanie inwestycji?

czytaj artykuł »

Wybrano projekt Poradni Psych. - Pedagogicznej

16-09-2016

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Działdowie informuje, że został wybrany projekt nowej siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Działdowie, która ma powstać przy ulicy 11-go Listopada w Działdowie. Projekt wykona firma projektowa „Eko-Archiplan” z Działdowa.

czytaj artykuł »

Zmiana na stanowisku dyrektora IMPK [film]

15-09-2016

Od października Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie będzie mieć nowego dyrektora. Kazimierz Grążawski złożył rezygnację.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).