Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Lidzbark przygotował nową ofertę inwestycyjną

18-05-2016

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Lidzbarku zostało przyjęte studium uwarunkowań Miasta i Gminy. Dzięki temu władzom będzie łatwiej przekonać zewnętrznych inwestorów do stworzenia tu swoich zakładów pracy.

czytaj artykuł »

Działdowska "Afera Rywina" - co ustaliło CBA?

18-05-2016

Zawiadomienie, złożone do CBA przez obecnego burmistrza na działania poprzednika zyskało nowy kryptonim. O postępy dopytywał radny Kociela.

czytaj artykuł »

Głosuj na Kurki!

17-05-2016

Kochani, zachęcamy Was gorąco do głosowania na projekt Lokalnej Grupy Aktywne Kurki we współpracy z GOKiS. Bierzemy udział w programie Fundacji Tesco "Decydujesz, pomagamy". Wygranie projektu pomoże nam stworzyć Fitness Salę.

czytaj artykuł »

XVIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

15-05-2016

W ramach Wojewódzkiego Programu Polityki Prorodzinnej Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej we współpracy z działającą przy Marszałku Województwa Radą ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego od 1999 roku organizuje Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. XVIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Młotkiem

15-05-2016

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza wszystkich miłośników historii, pasjonatów poszukiwań i odkrywców tajemnic na spotkanie z Michałem Młotkiem, pt. Jak znaleźć skarb. Moja droga do ważnych odkryć.

czytaj artykuł »

Biblioteczny konkurs fotograficzny 'Sleeveface'

15-05-2016

W dniu 5 maja w Urzędzie Miasta Działdowo odbyło się ogłoszenie wyników bibliotecznego konkursu fotograficznego "Sleeveface" zorganizowanego przez bibliotekę Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie, objętego honorowym patronatem Burmistrza Miasta Działdowo.

czytaj artykuł »

Rajd harcerski 'Operacja S.Z.T.O.R.M'

15-05-2016

Rajd harcerski "Operacja Sztorm" zorganizowany przez 9 Działdowską Wielopoziomową Drużynę Harcerską "Sztorm" odbył się w dniach 06-08.05.2016 r. W rajdzie wzięło udział ponad 150 uczestników - 2 gromady zuchowe z Działdowa, po jednej z Ruszkowa, Olsztyna i Torunia oraz 9 drużyn harcerskich ...

czytaj artykuł »

Uczniowie 'Dwójki' w finale konkursu ogólnopolskiego

15-05-2016

"Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989" to tematyczny konkurs ogólnopolski organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty, we współpracy z Fundacją Armii Krajowej w Londynie. W roku szkolnym 2015/2016 odbywa się jego

czytaj artykuł »

Zgubiłeś telefon? Jest na komisariacie

12-05-2016

W dniu 7 maja 2016 roku w pobliżu przejazdu kolejowego, w miejscowości Komorniki, znaleziono telefon marki Samsung.

czytaj artykuł »

'Dbam o swoje bezpieczeństwo' - wyniki

12-05-2016

Etap powiatowy konkursu zakończył się 30 kwietnia. Do tego dnia szkoły mogły nadsyłać wyłonione na etapie szkolnym prace. 9 maja br. komisja wyłoniła laureatów etapu powiatowego. Ich prace wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).