Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Długo oczekiwany chodnik oddany do użytku [film]

08-11-2016

Już w poprzednich kadencjach radni Gminy Lidzbark wnioskowali o utworzenie ciągu pieszo rowerowego z Jelenia do Wąpierska. Głównym argumentem padającym podczas sesyjnych obrad była dbałość o bezpieczeństwo pieszych na bardzo niebezpiecznym odcinku drogi.

czytaj artykuł »

Pierwszy Hubertus w ZSZ w Iłowie-Osadzie [film]

08-11-2016

W Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie odbył się Powiatowy Hubertus. Uroczystość pod patronatem starosty Powiatu Działdowskiego Mariana Janickiego odbyła się w tej szkole po raz pierwszy.

czytaj artykuł »

Droga Wąpiersk – Kiełpiny uroczyście otwarta [film]

08-11-2016

W piątek 4 listopada uroczyście otwarta została długo oczekiwana przez mieszkańców gminy Lidzbark i nie tylko droga Wąpiersk – Kiełpiny. Przebudowę firma Skanska rozpoczęła w wakacje a na jej wykonanie „zrzuciły się” samorządy: gminny, powiatowy i wojewódzki.

czytaj artykuł »

ZS Malinowo na Warsaw Gastro Show [film]

08-11-2016

Uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie uczestniczyli w Warsaw Gastro Show 2016 – Międzynarodowych Targach Gastronomicznych.

czytaj artykuł »

Najlepszy kucharz pochodzi z Działdowa

07-11-2016

Na Międzynarodowej Olimpiadzie Kulinarnej reprezentacja Polski, w której znalazł się Działdowianin Piotr Ostrowski, zdobyła srebrny i brązowy medal.

czytaj artykuł »

Policjanci podsumowali "Akcję ZNICZ"

07-11-2016

Policjanci powiatu działdowskiego czuwali nad bezpieczeństwem osób przemieszczających się drogami powiatu, odwiedzających groby bliskich zmarłych. Działania przebiegały spokojnie i nie było większych utrudnień na drogach naszego powiatu. W ciągu sześciu dni trwania działań nie doszło ...

czytaj artykuł »

Kolejne dofinansowania dróg w gm. Lidzbark [film]

04-11-2016

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że władzom Lidzbarka udało się pozyskać dofinansowanie remontu ciągów pieszo-jezdnych w miejscowościach popegeerowskich. Omawiane inwestycje zostały już ukończone.

czytaj artykuł »

Dostaliśmy 3 miliony na remont Skłodowskiej

04-11-2016

Władze miasta pozyskały pieniądze na kontynuację przebudowy ul. Skłodowskiej od ul. Pocztowej do Urzędu Pracy. Remont już w przyszłym roku.

czytaj artykuł »

Muszkieterowie i PCK o IX akcji zbiórki krwi

03-11-2016

Grupa Muszkieterów podsumowała realizowaną wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem IX edycję największej w Polsce kampanii promującej honorowe krwiodawstwo „Zbieramy krew dla Polski”. W tym roku w ramach akcji mieszkańcy 191 miejscowości oddali łącznie 1877 litrów krwi. W samym tylko województwie ...

czytaj artykuł »

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

03-11-2016

Burmistrz Miasta Działdowa zaprasza mieszkańców miasta do udziału w wydarzeniach organizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).