Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Złote Piórko w Płośnicy po raz XIV [FILM]

08-05-2017

W piątek w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Płośnicy odbyło się podsumowanie XIV edycji konkursu literackiego „Złote Piórko”.

czytaj artykuł »

Działdowianin w dużej kampanii reklamowej [FILM]

08-05-2017

Działdowianin Piotr Ostrowski został twarzą wielkiej, ogólnopolskiej kampanii reklamowej znanej firmy odzieżowej.

czytaj artykuł »

Zakończenie roku klas IV w ZS Malinowo [FILM]

07-05-2017

Uczniowie klas czwartych technikum przy Zespole Szkół im Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie zakończyli edukację. Przed nimi matura.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce - kwiecień w Działdowie [FILM]

05-05-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wybrane wydarzenia ostatniego miesiąca w Działdowie. Kliknij, a dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Jednostka OSP w Płośnicy ma 90 lat! [FILM]

04-05-2017

Ochotnicza Straż Pożarna w Płośnicy obchodzi 90-lecie istnienia. W prezencie urodzinowym strażacy otrzymali samochód ratowniczo-gaśniczy.

czytaj artykuł »

Święto Konstytucji 3-Maja w Ruszkowie

04-05-2017

Dla wszystkich Polaków majowe święto jest dniem szczególnym. Gmina Działdowo uczciła to święto uroczystością w Ruszkowie.

czytaj artykuł »

Zgłosił uszkodzenie auta, odpowie za wyłudzenie

04-05-2017

Policjanci ruchu drogowego wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut. Poszkodowanym w wyniku zdarzenia został kierujący osobowym renault. W jego pojeździe pękła szyba. Funkcjonariusze z działdowskiej drogówki stwierdzili na miejscu, że do żadnego zdarzenia jednak nie ...

czytaj artykuł »

Policja podsumowała majowy weekend w Działdowie

04-05-2017

Działania „Majowy Weekend” prowadzone były w dniach 28.04.-03.05.2017 roku przez policję na terenie całego kraju, również w powiecie działdowskim. Ich głównym celem było czuwanie nad bezpieczeństwem osób poruszających się drogami naszego powiatu oraz eliminowaniu tych, które stwarzają ...

czytaj artykuł »

Piknik z pokazem tresury psa

04-05-2017

Policyjny namiot, animacje dla dzieci, pokaz tresury psa policyjnego - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na mieszkańców gminy Rybno oraz osób przyjezdnych i gości z innych okolic na „Pikniku na ludową nutę”, który odbył się w Rybnie. Wśród zaproszonych byli również goście ...

czytaj artykuł »

Dni otwarte w Zespole Szkół w Malinowie [FILM]

04-05-2017

Gimnazjaliści z Powiatu Działdowskiego spędzili kilka dni w Zespole Szkół w Malinowie gdzie wspólnie z uczniami uczyli się, bawili i poznawali szkołę.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).