Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Płośnica remontuje kolejne ciągi piesze [film]

21-11-2016

Gmina Płośnica kontynuuje remonty dróg pozyskanych w 2005 roku od ANR. Wójt podkreśla, że gmina modernizuje nie tylko same drogi.

czytaj artykuł »

Przekroczył prędkość o 53 kilometry...

21-11-2016

Policjanci w trakcie kontroli miejsca zagrożonego w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierowcę samochodu osobowego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53km/h. W konsekwencji mężczyzna ukarany został wysokim mandatem karnym. Stracił również ...

czytaj artykuł »

PSOUU w Działdowie wyróżnione przez Marszałka

21-11-2016

17 listopada br. wręczone zostały nagrody i wyróżnienia Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Wśród wyróżnionych nagrodą zespołową znalazło się również Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem ...

czytaj artykuł »

Piknik naukowy z wykładowcami z WAT

18-11-2016

Gimnazjaliści z całego powiatu działdowskiego mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych zajęciach poprowadzonych przez wykładowców WAT.

czytaj artykuł »

PKP zabiera nam od grudnia jedną parę Pendolino

17-11-2016

Od nowego rozkładu jazdy pociągów w Działdowie będzie się zatrzymywać tylko jedna para pociągów Pendolino, a nie dwie jak do tej pory. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w MGOK Lidzbark [film]

17-11-2016

Już tradycyjnie, zamiast nudnego apelu, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku fetowali Święto Niepodległości, oglądając w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury spektakl pt. Znicz pamięci.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Gimnazjum nr 2

16-11-2016

W czwartek 10 listopada w hali sportowej Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej akademii zorganizowanej z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

czytaj artykuł »

Miesiąc Bibliotek w Gimnazjum Nr 2

16-11-2016

Przez cały październik trwał Miesiąc Bibliotek Szkolnych ustanowiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Tradycja obchodów ma już 17 lat.

czytaj artykuł »

Dyrektorzy szkół ćwiczyli z policjantami

16-11-2016

Realizując zadania „Ramowej koncepcji realizacji szkoleń dla dyrektorów oraz pracowników placówek oświatowych dotyczących zasad postępowania w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym” opracowanych przez Komendę Główną Policji, w Komendzie Powiatowej Policji w Działdowie ...

czytaj artykuł »

Potrącił rowerzystę bez odblasków

16-11-2016

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w rejonie miejscowości Przełęk. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i rowerzysty. Cyklista nie miał odblasków, a jednoślad oświetlenia.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).