Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Spotkanie DKS w Niechłoninie

01-03-2017

W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Inicjatorem propagowania tej formy czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży jest Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Filia w Niechłoninie. Podczas spotkań realizowany będzie ...

czytaj artykuł »

W Lidzbarku kabaret jest sztuką [FILM]

01-03-2017

O tym, że kabaret jest sztuką mogli się przekonać widzowie goszczący w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku na programie teatralno-kabaretowym przygotowanym przez grupę "Spektrum".

czytaj artykuł »

Walentynki w Działdowskiej Dwójce

01-03-2017

14 lutego w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzono szkolne Walentynki. Samorząd Uczniowski zainicjował wiele pomysłów, które przyczyniły się do uatrakcyjnienia tego święta. Młodzież przygotowała słodkości na tę okoliczność w postaci ...

czytaj artykuł »

Od soboty Działdowo to Jedyne takie miejsce [FILM]

27-02-2017

Redaktorzy radiowej "Jedynki", gościli w miniony weekend w Działdowie, gdzie zrealizowali kolejny odcinek audycji pt. "Jedyne takie miejsce".

czytaj artykuł »

Młodzieżowa Rada Miasta Działdowo została wybrana

24-02-2017

Znamy wstępne wyniki wyborów do Młodzieżowej Rada Miasta Działdowo. Rada na kadencję 2017-2018 liczyć będzie 16 radnych.

czytaj artykuł »

Obchodzili 130. rocznicę urodzin patronki [FILM]

22-02-2017

Zespół Szkół w Malinowie obchodził 130. rocznicę urodzin swojej patronki i założycielki Emilii Sukertowej-Biedrawiny.

czytaj artykuł »

Ks. Bp Andrzej Suski otrzymał wyróżnienie [FILM]

17-02-2017

Podczas uroczystego nabożeństwa w kościele św. Wojciecha Ksiądz Biskup Andrzej Suski otrzymał zaszczytny tytuł Osobowość Pow. Działdowskiego.

czytaj artykuł »

I Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie za nami

17-02-2017

W dniu 12 lutego br. w dzięki staraniom Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Uzdowo oraz Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie, przy wsparciu finansowym Powiatu działdowskiego zorganizowany został I Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie rozegrany w ramach Grand Prix Województwa Warmińsko ...

czytaj artykuł »

Wybrano Najlepszego Sportowca i Talent Roku [FILM]

17-02-2017

Podczas uroczystej gali uhonorowano najlepszych sportowców roku 2016. Po najwyższe laury sięgnęli tenisista Jiri Vrablik i lekkoatleta Artur Cytlał.

czytaj artykuł »

Masz dziecko w wieku szkolnym? Przeczytaj! [FILM]

14-02-2017

Portal MD, jako pierwszy przedstawia plany burmistrza odnośnie likwidowanych gimnazjów. Właśnie rozpoczęły się konsultacje z rodzicami w tej sprawie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).