Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kolejne inwestycje za pieniądze z UE [FILM]

05-07-2017

W ostatnim dniu czerwca w Urzędzie Miasta w Działdowie podpisano dwie umowy, na realizację społecznie pożądanych inwestycji.

czytaj artykuł »

Chcesz mieć wpływ na komunikację miejską?

30-06-2017

Burmistrz Działdowa serdecznie zaprasza Mieszkańców do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym planu uruchomienia komunikacji miejskiej na terenie Działdowa. Spotkanie odbędzie się 10 lipca (poniedziałek) o godz. 16.00 w Sali Konferencyjnej tutejszego Urzędu Miasta w Działdowie przy

czytaj artykuł »

Rada Seniorów rozpoczęła II kadencję

30-06-2017

W piątek, 9 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie II Kadencji Rady Seniorów Miasta Działdowo. Poświęcone ono było sprawom organizacyjnym i wyborom zarządu rady.

czytaj artykuł »

Zakończyły się badania archeologiczne w Działdowie

30-06-2017

W miniony weekend zakończyliśmy 3-dniowe badania archeologiczne na terenie niemieckiego obozu koncentracyjnego w Działdowie. Badania prowadziliśmy przy współpracy zaprzyjaźnionego Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku.

czytaj artykuł »

Pierwszy Powiatowy Wieczór z Poezją

28-06-2017

25 lipca rozpoczęły się tegoroczne Powiatowe Wieczory z Poezją. Ta znana już mieszkańcom Powiatu cykliczna impreza kulturalna jest finansowana przez Powiat Działdowski.

czytaj artykuł »

Koło Diabetyków ma już 20 lat! [FILM]

28-06-2017

Koło Miejsko-Powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Działdowie obchodziło okrągły jubileusz, który uczczono spotkaniem w Malinowie.

czytaj artykuł »

Po raz 10. „Zbierali krew dla Polski” [FILM]

27-06-2017

Z inicjatywy Grupy Muszkieterów i Polskiego Czerwonego Krzyża odbyła się jubileuszowa zbiórka krwi wśród mieszkańców Działdowa.

czytaj artykuł »

Za nami XVI Rodzinny Rajd Rowerowy

27-06-2017

W sobotę 24 czerwca 2017 r. spod ratusza ruszył XVI już Rodzinny Rajd Rowerowy. Dopisała pogoda. Wytyczona 29 kilometrowa trasa przebiegała drogami powiatu działdowskiego była bezpieczna i częściowo zadrzewiona wśród pachnących zielonych pól.

czytaj artykuł »

Strumień gorącej krwi w Lidzbarku

26-06-2017

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Lidzbark oraz Klubem Honorowych Dawców Krwi w Lidzbarku już tradycyjnie zorganizował festyn rodzinny z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy.

czytaj artykuł »

Cała Polska Czyta(ła) Dzieciom

26-06-2017

W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” biblioteka szkolna Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły realizuje program propagujący czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. W dniach 3 – 10 czerwca 2017 r. odbywał się XVI Ogólnopolski ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).