Dziś jest Wtorek, 24 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

O wygrywaniu, totku i innych kumulacjach

05-08-2011

Kraj opanowuje coraz częściej szał wygrywania. Ludzie wydają pieniądze na zdrapki i losy, zamiast zainwestować w siebie i kupić sobie na przykład coś do picia (czytają to dzieci, więc powiem, że soczek).

czytaj artykuł »

Dzięki nam wybraliście taki pomnik Jana Pawła II

21-07-2011

Wzór pomnika Jana Pawła II został wybrany. Przyczynił się do tego Portal Moje Działdowo. Pomnik stanie w parku imienia Papieża Polaka.

czytaj artykuł »

Jazda polska

15-07-2011

Ostatnio miałem okazję przejechać się autobusem z Olsztyna do Działdowa. Kto jeździł tymi liniami – temu tłumaczyć nie muszę z czym mamy do czynienia.

czytaj artykuł »

10 lat starań na marne, hospicjum nie powstanie

12-06-2011

Piękna idea utworzenia hospicjum w budynku na terenie byłego działdowskiego obozu zagłady legła w gruzach. Caritas wycofał się z inicjatywy.

czytaj artykuł »

A ja upały lubię

09-06-2011

Nie narzekam, jak większość ludzi. Spotykając się z innymi na ulicy nie zaczynam rozmowy od „ale gorąco”. Upał lubię. A nawet kocham.

czytaj artykuł »

Nowe funkcje w skrzynkach pocztowych

11-05-2011

Wymyśliłem nowe funkcje tradycyjnych skrzynek pocztowych. Jak dostanę za to jakąś nagrodę – podzielę się z Wami, bo wiem, że i Wam się to należy.

czytaj artykuł »

Maaaaaaaaaa moooooooo!

21-04-2011

Zaczęło się. Koniec zimy oznacza dwie rzeczy – komary i krzyczące dzieci. Teraz każdy kto mieszka w bloku może usłyszeć codziennie od 8.00 rano: Maaaaamooooo!

czytaj artykuł »

Lepiej pić niż jechać

12-04-2011

Ceny paliwa osiągnęły taki poziom, że dziś już się raczej jeździć nie opłaca. Chyba lepiej pić, bo picie okazuje się być tańsze od jeżdżenia.

czytaj artykuł »

Jakim trzeba być człowiekiem?

15-03-2011

Ukochałem sobie podmiejskie lasy. Niestety – ukochali je sobie również ludzie, którzy nie powinni byli wychodzić z jaskini…

czytaj artykuł »

Na tropie wiosny

11-03-2011

Wędrując z aparatem po nieodległych od miasta łąkach, bagnach i torfowiskach, bacznie wypatrywałem nadejścia wiosny.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).