Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kontrakt na budowę wiaduktu podpisany!

29-02-2012

We wtorek 28 lutego podpisana została umowa z firmą Strabag Sp. z o.o. z Pruszkowa na wykonanie przedmiotowego kontraktu w związku z realizacją przedsięwzięcia inwestycyjnego "Modernizacji linii kolejowej E 65/C-E 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Działdowo”.

czytaj artykuł »

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

28-02-2012

Podsumowaliśmy Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Z roku na rok jest coraz lepiej a świadomość społeczeństwa coraz większa.

czytaj artykuł »

Poradnictwo prawne i psychologiczne w PCPR

27-02-2012

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Działdowie informuje, że od 1 marca 2012 roku w siedzibie Centrum przy ul. Wł. Jagiełły 6/8 prowadzone będą dla podopiecznych PCPR punkty konsultacyjne.

czytaj artykuł »

5 sposobów oszczędzania wody

27-02-2012

Każdy z nas chce zaoszczędzić. To na prądzie, to na gazie i w inny sposób. Dziś radzimy jak zaoszczędzić na wodzie.

czytaj artykuł »

Sprawdź ile od marca zapłacisz za swoje leki

27-02-2012

Nowa ustawa refundacyjna wprowadziła wśród pacjentów niemały chaos. Nowa lista leków refundowanych rozwiązuje część tych problemów.

czytaj artykuł »

I Wy możecie zostać rodziną zastępczą!

24-02-2012

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Działdowie zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie się kandydatów do pełnienia funkcji zawodowych rodzin zastępczych.

czytaj artykuł »

Chcą nam zabrać sąd, ale się nie dajemy

21-02-2012

Ministerstwo Sprawiedliwości po raz kolejny ma zakusy na zabranie Sądu Rejonowego z Działdowa. My się jednak nie dajemy i mamy inne propozycje…

czytaj artykuł »

Walentynki w Gimnazjum Nr 1 w Działdowie

21-02-2012

Tradycyjnie już 14 lutego Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 1 w Działdowie zorganizował obchody Dnia Zakochanych, czyli popularne Walentynki. Pomimo wyjątkowo niskiej temperatury za oknem (-15 C), na korytarzu szkolnym było wyjątkowo gorąco. A to za sprawą poczty walentynkowej, „miłosnych

czytaj artykuł »

Zabawa choinkowa w… Walentynki

19-02-2012

Wtorek 14 lutego był dniem wyjątkowym dla uczniów ze Szkoły Podstawowej oraz Oddziału Przedszkolnego w Wysokiej. W tym dniu odbyła się bowiem „Choinka szkolna”. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do Działdowskiej Kuźni Słowa

19-02-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza poetów i miłośników poezji na spotkanie w „DZIAŁDOWSKIEJ KUŹNI SŁOWA”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).