Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Największy konkurs językowy w powiecie

26-04-2012

British House - Szkoła Języków Obcych zorganizowała konkurs języka angielskiego, w którym udział wzięło 141 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Policjanci zatrzymali hieny cmentarne

25-04-2012

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Działdowa. 29-letni Sylwester K. oraz 24- letni Rafał C. ograbili miejsca spoczynku osób zmarłych z elementów ozdobnych na cmentarzu przy ul. Leśnej w Działdowie. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Wakacje większość z nas spędzi… nad Bałtykiem

23-04-2012

Takiej odpowiedzi na pytanie „Gdzie będziesz wypoczywał w wakacje?” udzieliło 53% badanych przepytywanych przez ARC Rynek i Opinia.

czytaj artykuł »

Policjanci gośćmi Zespołu Szkół w Gródkach

23-04-2012

Policjanci z Działdowa i Lidzbarka byli gośćmi młodzieży z Zespołu Szkół w Gródkach w ramach organizowanych „Dni Otwartych Szkoły”. W takcie kilkugodzinnego pobytu, policjanci zaprezentowali młodzieży charakter i specyfiką swojego pracy. Opowiedzieli także o warunkach i predyspozycjach, ...

czytaj artykuł »

Pływająca fontanna już funkcjonuje

22-04-2012

Jedyna jak na razie fontanna w Działdowie – pływająca w oczku wodnym przy ulicy Męczenników już funkcjonuje.

czytaj artykuł »

IX Powiatowy Konkurs Poezji Złote Piórko 2012

21-04-2012

Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy już po raz dziewiąty zorganizował Powiatowy Konkurs Poezji tatuowany „Złote Piórko”. W tym roku również po raz pierwszy jury przyznało nagrodę Grand Prix konkursu za najciekawszy wiersz.

czytaj artykuł »

Uwaga na kleszcze!

22-04-2012

Wszyscy znają zagrożenia, jakie niosą ze sobą ugryzienia kleszczy, jednak większość z nas je bagatelizuje. To wielki błąd.

czytaj artykuł »

Europejscy goście w Gimnazjum Nr 2

21-04-2012

W ramach realizowanego od 2010 roku przez Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie projektu „Comenius - Young Europeans at Stage” w dniach 11 – 14 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie krajów partnerskich biorących udział w projekcie.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki będą zmagać się w grze w szachy

18-04-2012

Już w sobotę 21 kwietnia w Działdowie odbędą się trzecie już Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków (dzieci do lat 7) w Szachach.

czytaj artykuł »

Gimnazjum Nr 2 „Placówką Społecznie Zaangażowaną”

15-04-2012

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie wzięło udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-pomocowej „Wszystkie Kolory Świata” zorganizowanej przez Polski Komitet Narodowy UNICEF.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).