Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gimnazjum Nr 2 na Zamku Królewskim w Warszawie

05-06-2012

W poniedziałek 28 maja młodzież Gimnazjum Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie gościła kolejny raz na Zamku Królewskim w Warszawie. Uczniowie realizujący ogólnopolskie projekty pod opieką J. Piórkowskiej, G. Szczepaniak, B. Karczewskiej, Z. Rosłon oraz A. Wółkowskiej, wzięli udział ...

czytaj artykuł »

Kolejny tomik poezji Anny Barbary Czuraj – Struzik

05-06-2012

W środę 13 czerwca o godzinie 18.00 w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie odbędzie się promocja trzeciego już tomiku poezji Anny Barbary Czuraj-Struzik.

czytaj artykuł »

Święto Szkoły w Gimnazjum Nr 1

06-06-2012

Tegoroczne uroczystości Święta Szkoły w Gimnazjum nr 1 w Działdowie odbyły się 18 maja. Tego dnia sala gimnastyczna zapełniła się młodzieżą szkolną i zaproszonymi gośćmi, którzy wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez naszych gimnazjalistów pod opieką Katarzyny Różyckiej ...

czytaj artykuł »

Historii uczyli się przez zabawę

05-06-2012

Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie stawia na nowatorskie metody uczenia historii poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo obchodzi swoje 20-lecie

27-05-2012

Gmina Działdowo ma już 20 lat. Z tej okazji w Burkacie odbyło się spotkanie podsumowujące dokonania samorządu, połączone z festynem rodzinnym.

czytaj artykuł »

Pierwszy działdowski Zumba Maraton

27-05-2012

Pierwszy działdowski maraton Zumby za nami. Na parkiecie hali sportowej Gimnazjum Numer 1 w Działdowie w rytm latynoamerykańskich dźwięków tańczyło jednocześnie ponad 100 osób.

czytaj artykuł »

75-lecie Liceum Ogólnokształcącego

27-05-2012

W sobotę 26 maja uczestniczyliśmy w obchodach 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego i 51-lecie powstania Technikum przy ulicy Grunwaldzkiej w Działdowie. W sumie w obchodach uczestniczyło ponad 250 absolwentów.

czytaj artykuł »

Kto i dlaczego zburzył parowozownię?

23-05-2012

Budynek parowozowni, który wrył się w pamięć mieszkańców Działdowa zniknął. Jej zburzenie było wymogiem kontynuacji budowy wiaduktu.

czytaj artykuł »

Wojewódzki Festiwal Uczniowskiej Nauki

24-05-2012

Uczniowie Gimnazjum nr 2 uczestniczyli w Wojewódzkim Festiwalu Uczniowskiej Nauki, który odbył się 12 maja w Olsztynie. Było to spotkanie podsumowujące dotychczasową pracę uczniów w ramach programu Akademia Uczniowska, realizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej.

czytaj artykuł »

Harcerski Klub Turystyczny „LEFF” zaprasza

23-05-2012

Po wielu latach odradza się niczym Feniks z popiołów i otwiera kolejny rozdział swojej działalności. LEFF, czyli Liga Entuzjastów Fajnej Frajdy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).