Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Przyuczasz do zawodu? Dostaniesz dofinansowanie

02-08-2012

Urząd Gminy Działdowo informuje, że w bieżącym roku zmienią się warunki dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników przysługującego pracodawcom, którzy zawarli z pracownikami-uczniami umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj artykuł »

Pies z depresją

02-08-2012

Pies na prozacu – tego jeszcze nie było. A u nas już niedługo będzie! Weterynarz zalecił dla naszego ograniczenie stresów i być może jakieś tabletki uspokajające.

czytaj artykuł »

Umowa na remont byłego medyka podpisana

30-07-2012

Podpisaliśmy umowę z wykonawcą nowego Miejskiego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej w budynkach po byłym ˝Medyku˝.

czytaj artykuł »

IV Wakacyjne Warsztaty Taneczne już w sierpniu

29-07-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie serdecznie zaprasza chętnych do wzięcia udziału w IV Wakacyjnych Warsztatach Tanecznych.

czytaj artykuł »

Uwaga: teren miasta zagrożony wścieklizną!

26-07-2012

Jeden z mieszkańców Działdowa znalazł na terenie miasta nietoperza zarażonego wścieklizną. Cały obszar został określony jako zagrożony.

czytaj artykuł »

Upewnij się, że wyrzucasz wygaszony znicz

24-07-2012

We wtorek 24 lipca zapalił się śmietnik przy cmentarzu parafialnym przy ulicy Nidzickiej w Działdowie. Niezbędna była interwencja straży pożarnej.

czytaj artykuł »

Nie płać w sobotę, bo parkometr nie zwróci

24-07-2012

Na pewien rodzaj niedogodności związany z nowymi parkometrami zwróciła uwagę na ostatniej sesji radna Elżbieta Konarzewska.

czytaj artykuł »

Ulica Norwida nadal bez szans na remont

23-07-2012

Ulica Norwida od lat prosi się o gruntowną modernizację. Od lat również radni pytając o nią słyszą, że nie ma na to środków. Radna Wanda Milewska próbowała więc wywalczyć choć bieżący remont…

czytaj artykuł »

Skradziony metal chcieli sprzedać na złom

22-07-2012

Działdowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież czterech metalowych płyt z terenu jednego z zakładów produkcyjnych na terenie Działdowa. Sprawcy skradziony towar chcieli sprzedać w jednym ze skupów złomu.

czytaj artykuł »

Ostrzegamy przed oszustami na 'wnuczka'

20-07-2012

Zachowaj czujność, gdy osoba w rozmowie telefonicznej podaje się za członka rodziny i prosi o pożyczenie pieniędzy. To może być oszust.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).