Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Reintrodukcja kuropatwy w powiecie

15-08-2012

Zauważając problem, jakim jest postępujący regres liczebności populacji kuropatw, myśliwi z kół łowieckich działających na terenie powiatu, reprezentanci Nadleśnictwa Lidzbark i Nadleśnictwa Dwukoły oraz przedstawiciele Powiatu Działdowskiego, a także gmin: Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, ...

czytaj artykuł »

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP Działdowo

15-08-2012

Projekt jest realizowany od 1 maja 2009 roku do 31 grudnia 2013 roku.

czytaj artykuł »

Pedagog ulicy w Działdowie

12-08-2012

„Pedagog ulicy w naszym mieście” – to projekt zrealizowany przy współpracy i współfinansowaniu Fundacji Wspólnej Drogi United Way Polska.

czytaj artykuł »

W Działdowie powstanie MCK

12-08-2012

W czwartek 30 sierpnia 2012 r. w Działdowie odbędzie się uroczyste otwarcie nowo powstałej jednostki Warmińsko – Mazurskiej Wojewódzkiej Komendy OHP: Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Działdowie.

czytaj artykuł »

Senator Stanisław Gorczyca pełnił dyżur

12-08-2012

W czwartek 9 sierpnia mieszkańcy powiatu działdowskiego mieli okazję porozmawiać z senatorem Stanisławem Gorczycą. Pełnił on dyżur w biurze Starostwa powiatowego.

czytaj artykuł »

Czy powstanie u nas 4 - gwiazdkowy hotel?

12-08-2012

4 gwiazdkowy hotel w Działdowie? To możliwe! Burmistrz przyznaje, że stara się zachęcić zewnętrznego inwestora do budowy takiego obiektu.

czytaj artykuł »

Poniesie konsekwencje za sprzedaż piwa nieletnim

10-08-2012

Lidzbarscy policjanci wyjaśniają okoliczności sprzedaży piwa czterem nieletnim w wieku 15 i 14. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Lidzbarku w powiecie działdowskim. Teraz 44-letnia ekspedientka, a zarazem właściciela sklepu poniesie konsekwencje. Grozi jej kara grzywny oraz utrata pozwolenia ...

czytaj artykuł »

Wiemy kto wybuduje salę w Księżym Dworze

07-08-2012

Wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński poinformował o wyborze najkorzystniejszej oferty budowy sali gimnastycznej z zapleczem przy Zespole Szkół w Księżym Dworze.

czytaj artykuł »

Wakacje wcale nie muszą być nudne…

06-08-2012

Oto aby przerwa od zajęć szkolnych nie była długa i nużąca, zadbało w rym roku Działdowskie Centrum CARITAS. W dniach od 2 do 27 lipca. w placówce Caritas zorganizowano wypoczynek dzienny dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przez cztery tygodnie, osiem godzin dziennie, pięćdziesiątka dzieciaków ...

czytaj artykuł »

Jak dobrze mieć radnego za sąsiada…

02-08-2012

Jak dobrze mieć radnego za sąsiada przekonali się ostatnio mieszkańcy ulicy Strzelczyka w Działdowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).