Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

III Turniej Baseballu 'Grunwald Baseball Cup 2012'

25-09-2012

Pierwszy dzień zmagań „rycerzy z pałkami „ czyli baseballistów o Puchar Grunwaldu zapowiada wielkie emocje-Home Run Bartka Gajtkowskiego ozdobą dnia.

czytaj artykuł »

Start - Kombet pokonał Sokoła i ... Orła

19-09-2012

Po wysokim zwycięstwie Startu-Kombet Działdowo z Sokołem Ostróda podopieczni Wojciecha Tarnowskiego ponownie zdobyli komplet punktów. Tym razem pokonali oni na wyjeździe drużynę Orzeł Kolno, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

czytaj artykuł »

Grunwald Baseball cup 2012

12-09-2012

W dniach 20-21 września już po raz trzeci w Działdowie na boisku im. Ala Koproskiego przy ulicy Świerkowej 1 baseballiści rozegrają turniej „Grunwaldu Baseball Cup 2012”. Prawie w tym samym czasie na Polach Grunwaldzkich będzie trwał Turniej Rycerski i te dwie imprezy będą na zakończenie ...

czytaj artykuł »

Nasi znów najlepsi w siatkówce!

12-09-2012

Na ORLIKU przy ZS Nr 2 w Nidzicy we wtorkowe popołudnie 11 września 2012 roku odbyły się eliminacje do finału wojewódzkiego w piłce siatkowej gimnazjów ogólnopolskiego turnieju VOLLEYMANIA 2012.

czytaj artykuł »

Zawody w Skokach Przez Przeszkody

26-08-2012

Już po raz trzeci w Działdowie odbyły się Amatorskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody. Z roku na rok sporty związane z końmi stają się w naszym mieście coraz bardziej popularne.

czytaj artykuł »

Udany weekend naszego zawodnika

22-08-2012

W sobotę 18 sierpnia w Radzyminie odbył się kolejny etap z cyklu Poland Bike. Start i meta usytuowana była w centrum miasta. Na starcie stanęło 500 zawodników wśród nich był reprezentant naszego miasta zawodnik SK BANK TEAM Krzysztof Sieński.

czytaj artykuł »

Nasi kolarze walczyli o Złoty Pierścień Mławy

21-08-2012

W niedzielę 19 sierpnia w Mławie odbył się Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy. Ze względu na bliską lokalizację na ma maraton pojechaliśmy na rowerach, chwile odpoczynku i zaraz stanęliśmy na linie startu. Działdowo reprezentowało trzech zawodników: Lorkowski Arkadiusz, Żmijewski ...

czytaj artykuł »

Nasi zawodnicy na mistrzostwach szachowych

15-08-2012

Od 2 do 5 sierpnia w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w kategoriach juniorskich w szachach szybkich (15 min na zawodnika) i błyskawicznych (6 min na zawodnika). Mieliśmy tam swoich reprezentantów.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).