Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uwaga – grypa!

12-02-2013

Grypa jest ostrą, bardzo zaraźliwą chorobą wirusową układu oddechowego. Jak uniknąć zachorowania?

czytaj artykuł »

"Bijące Serca" wręczone już po raz piętnasty

11-02-2013

W niedzielę 10 lutego w Miejskim Domu Kultury w Działdowie już po raz piętnasty odbyła się uroczystość wręczenia statuetek "Bijące Serca", na którą przybyło ponad 150 osób.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści na Uniwersytecie Kopernika

11-02-2013

W czwartek 7 lutego uczniowie z Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie brali udział w debacie i warsztatach zorganizowanych przez Centrum Studiów Wyborczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki pomagają braciom mniejszym…

11-02-2013

W Przedszkolu Nr 3 tradycją już stała się akcja „Pomagamy Braciom Mniejszym” na rzecz psów niechcianych i maltretowanych Fundacji „EMIR”, w którą bardzo angażują się pracownicy, wychowankowie a przede wszystkim Rodzice dzieci.

czytaj artykuł »

Tysiąc miejsc pracy w nowej galerii handlowej

09-02-2013

Nowe możliwości i przede wszystkim tysiąc miejsc pracy zaoferuje nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Olsztynie, którego budowa właśnie się rozpoczęła. Pracownicy będą potrzebni także przy budowie tego wyjątkowego obiektu. Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, otwarcie Galerii ...

czytaj artykuł »

Czarna lista parabanków: uważaj na nie!

07-02-2013

Amber Gold to tylko wierzchołek góry lodowej. Oto lista podmiotów nie posiadających zezwoleń Komisji Nadzoru Finansowego.

czytaj artykuł »

Tłusty Czwartek – historia, przesądy i zwyczaje

07-02-2013

Siódmego lutego 2013 świętujemy Tłusty Czwartek. Obecnie obchody tego święta kończą się głównie na spożywaniu dużej ilości pączków. Kiedyś jednak z dniem tym wiązały się ciekawe zwyczaje i huczne imprezy. Poznaj genezę tłustego czwartku, dowiedz się skąd właściwie wzięły się ...

czytaj artykuł »

IX Turniej Noworoczny "ORLIK CUP 2013"

06-02-2013

W dniu 18 stycznia 2013 roku sala sportowa Publicznego Gimnazjum w Burkacie gościła zespoły z powiatów: mławskiego, nidzickiego i działdowskiego na organizowanym przez UKS "ORLIK" Burkat i Publiczne Gimnazjum w Burkacie przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Działdowie, Gminy Działdowo, Gminnego ...

czytaj artykuł »

Kuli słowo po raz czternasty

05-02-2013

Ostatni czwartek stycznia poeci z powiatu działdowskiego spędzili znów razem czytając wiersze i dyskutując na ich temat. Owalny stół w Restauracji „Przedzamcze” zajęty był po ostatnie krzesło. Poetom miło było gościć też sympatyków żywego słowa, którzy pojawili się tu po raz pierwszy. ...

czytaj artykuł »

Kobieta i czworo dzieci ucierpieli w wypadku

05-02-2013

36-letnia kobieta wyprzedzała na śliskiej drodze, po utracie panowania nad kierownicą uderzyła drzewo. Z czworgiem dzieci trafiła do szpitala.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).