Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gra planszowa – zapomniany skarb?

16-03-2013

W dobie komputerów, internetu i ogólnie pojętej elektroniki niewielu z nas z sentymentem wspomina planszówki. A szkoda…

czytaj artykuł »

Nidzica: są o krok od odwołania burmistrza

15-03-2013

13 Marca odbyła się konferencja, na której Jerzy Sosnowski poinformował, że zebrał już wymaganą liczbę głosów do przeprowadzenia referendum.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na coroczne Targi Pracy w Działdowie

14-03-2013

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie wiosną każdego roku to doskonała możliwość zaprezentowania swojej osoby firmom zainteresowanych zatrudnieniem nowych pracowników. Kolejne odbędą się już niebawem.

czytaj artykuł »

Habemus Papam. Mamy papieża!

14-03-2013

Kilka minut po dziewiętnastej w środę 13 marca z komina nad Kaplicą Sykstyńską uniósł się biały dym… Konklawe wybrało nowego papieża.

czytaj artykuł »

Zaplanuj swoją przyszłość z MCK PPP OHP

13-03-2013

4 marca w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Działdowie działającym w strukturze CEiPM w Elblągu, odbyło się spotkanie informacyjne dla młodzieży z Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Działdowie promujące usługi Młodzieżowego Centrum Kariery OHP i Punkt Pośrednictwa ...

czytaj artykuł »

Konsumencie poznaj swoje prawa!

13-03-2013

Każdy Konsument ma prawo do informacji, wyboru, bezpieczeństwa oraz do reprezentacji. Warto o tym pamiętać i znać swoje prawa.

czytaj artykuł »

Setne urodziny Aleksandra Silskiego

11-03-2013

W niedzielę 3 marca w Działdowie miał miejsce piękny jubileusz. Mieszkaniec naszego miasta Pan Aleksander Silski obchodził swoje 100 urodziny.

czytaj artykuł »

Wybrano wykonawcę Aquaparku w Działdowie

11-03-2013

Spośród trzynastu złożonych ofert najkorzystniejszą ofertę złożyło Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” Sp. z o.o. z Olsztyna.

czytaj artykuł »

Co do promocji – bierzmy przykład z powiatu

10-03-2013

Na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo radny Sławomir Hoffer przedstawił sprawozdanie ze spotkania przewodniczących i wiceprzewodniczących rad. Jednym z jego punktów było między innymi promocja gmin i miast powiatu działdowskiego:

czytaj artykuł »

Gdzie się podziały tamte prywatki?

08-03-2013

To pytanie często zadaje sobie starsze pokolenie, patrząc na współczesną młodzież. Bo dawniej „na tańcach” obowiązywała kultura.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).